Kúpte si šteniatko amerického bully, pocket typu. Slovensko

Kúpte si šteniatko amerického bully, pocket typu. Slovensko

Dňa 24.10.2022 sa v našej chovateľskej stanici American Bully Slovakia «Dognik Bulls» narodili šteniatka! Výborní, zdraví, vyšetrení rodičia. Predám 2 dievčatá amerických býkov vo vreckovom štýle. Modrá farba a fialová farba.

Otec tyranských šteniatok: 815 Bully Camp Noise. Dovezené z Ameriky (Illinois). Čistite genetické choroby. Titulované na výstavách. Typ — vreckový. Hmotnosť 35 kg. Výška 40 centimetrov. Farba: lila.

Matka šteniatok tyrana: Dognik Bulls Lilibeth. Dovezené z Ruska (Moskva). Čistý na genetické choroby. Typ — vreckový. Hmotnosť 20 kg. Výška 36 centimetrov. Farba: modrá trikolóra.

Toto sú najlepšie americké býky na Slovensku!

Dievča Dognik Bulls Branwen. Modrá farba, americký tyran kup Slovensko

Dievča Dognik Bulls Olwen. Lila farba, americký tyran kup Slovensko

Všetky šteniatka American Bully v našej chovateľskej stanici sú zdravé, silné a aktívne. American Bully je rodinné plemeno psa. Milujú svoju rodinu a sú priateľskí s ostatnými zvieratami.

Ak si chcete kúpiť šteniatko American Bully, napíšte nám do chovateľskej stanice:

Instagram chovateľská stanica amerického bully Slovakia — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Koľko stojí šteniatko American Bully? Priemerné ceny v našej škôlke sú 2000-2500 eur. Sme jednoznačne najlepšia chovateľská stanica American Bully na Slovensku.

S plemenom American Bully sme začali pracovať v roku 2016. Jeden z prvých priviedol do krajiny amerického tyrana. V našich vrhoch nikdy neboli chybné šteniatka! A to je veľmi dôležité. Spolupracujeme len s najlepšími predstaviteľmi plemena American Bully. Ak si ceníte kvalitu a chcete zdravého čistokrvného psa, napíšte nám. Absolventi chovateľskej stanice sú šampiónmi v systémoch FCI a ABKC.

S pozdravom majiteľka americkej chovateľskej stanice bully Slovakia Veronika Voitovska