Kúpte si šteniatko pitbulla na Slovensku


V našej chovateľskej stanici pitbulteriérov “DOGNIK BULLS” máme skvelú správu! Šteniatka amerického pitbulteriéra po rodičoch: Dognik Bulls Victor x Dognik Bulls Cutiepie.
Krytie prebehlo v apríli 2024, narodenie šteniatok je v polovici júna 2024. Všetky šteniatka budú čokoládové s červenou farbou a červenou farbou. Šteniatka sú zástupcami chovnej línie OFRN (Amerika) a Red Alert (Amerika). Všetky šteniatka Pitbulla budú mať rodokmeň ADBA (najuznávanejšia a medzinárodne uznávaná organizácia rodokmeňov pre Amerických pitbull teriérov). Taktiež všetky šteniatka pitbulla budú odčervené, zaočkované, s registrovaným mikročipom, s kúpno-predajnou zmluvou, s bonusovou upomienkou z chovateľskej stanice. Všetky šteniatka pitbulla z chovateľskej stanice DOGNIK BULLS v Bielorusku sú pred odchodom do nových domovov vyšetrené veterinárom.
Matka šteniatok: Dognik Bulls Cutiepie. Víťaz výstav. Pravidelný účastník seminárov a školení o výcviku a ochrannej príprave. Prejavuje sa ako vytrvalý, asertívny, sebavedomý pes. Má perfektný úchop, nikdy figuranta nehádže, drží jeho úchop. Zároveň je v rodine veľmi milá a vychádza so všetkými ľuďmi a psíkmi chovateľskej stanice. Bola vyšetrená a nemá žiadne genetické choroby plemena (ataxia, atrofia sietnice, hyperurikozúria). Pred chovom ju vyšetril aj veterinár a robili sa testy. Úplne zdravý. Veď len zdravý pes, ktorý veľa chodí, veľa cvičí a dobre sa stravuje, prinesie zdravé potomstvo. OFRN krvná línia pitbulla.
Otec šteniatok: Dognik Bulls Victor. Víťaz výstav. Jeden z najmilších psíkov v našej chovateľskej stanici pitbullov. Je kamarát s deťmi, ľuďmi, psami. Má skutočne ideálny nekonfliktný charakter. V našej chovateľskej stanici je chovaný pomerne často, pretože svoju povahu prenáša aj na šteniatka. Má tiež veľkú a krásnu hlavu, úplne v štandarde plemena americký pitbull teriér. A túto krásnu hlavu odovzdáva aj svojim deťom. Vyšetrené veterinárom. A tiež nemá genetické choroby (ataxia, hyperurikozúria, atrofia sietnice). Pokrvná línia pitbulla: OFRN a Red Alert.
Prečo je také dôležité skríning psov na určité choroby? Všetky plemená psov majú svoj vlastný zoznam chorôb spôsobených defektmi v génoch. Tieto testy robia len najlepší chovatelia. To pomáha eliminovať riziko ochorenia u budúcich šteniatok. To znamená, že si určite kúpite zdravé šteniatko amerického pitbulteriéra z chovateľskej stanice DOGNIK BULLS.
Taktiež naši americkí pitbulteriéri v chovateľskej stanici nemajú alergie a nemajú problémy so srdcom ani s kĺbmi. Pozorne sledujeme zdravie a psychiku pitbulov. Je pre nás dôležité získať nielen krásnych, zdravých, vášnivých pitbulov. Ale aj psychicky stabilný. Aby mohli bývať v meste, v byte, v rodine.
Cena šteniatka z tohto krytia je 2000 eur alebo 2200 dolárov. V súčasnosti je možné rezervovať štvrtú voľbu pre muža a tretiu voľbu pre ženu. Toto je skutočne skvelá príležitosť na kúpu nielen čistokrvného šteniatka pitbulla, ale aj zástupcu čistej línie amerických pitbulov OFRN a Red Alert.
Kontaktujte nás pre kúpu šteniatka pitbulla na Slovensku:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Kúpim šteniatko pitbulla na Slovensku, CHS pitbulla na Slovensku, kúpim šteniatka pitbulla OFRN, kúpim šteniatka pitbulla Red Alert, Dognik Bulls Victor, Dognik Bulls Cutiepie