Kúpte si šteniatko pitbulla na Slovensku

Kúpte si šteniatko pitbulla na Slovensku

V chovateľskej stanici amerických pitbulteriérov «Dognik Bulls» (Slovensko) sa narodil výnimočný vrh šteniatok pitbulla. Toto sú momentálne najlepšie šteniatka pitbulla na Slovensku.

Dátum narodenia: 22.10.2022.

Otec: Millers Wild Storm alias Castle. Dovezené z USA, zo športovej škôlky. Hlavný výrobca chovateľskej stanice pitbullov na Slovensku.

Matka: Dognik Bulls Indiana. Dovezené z Ruska, z chovateľskej stanice pracovných pitbulteriérov.

Z tohto krytia sa na Slovensku predávajú šteniatka amerického pitbulteriéra. Šteniatka sú silné, zdravé a aktívne. Farby: krémovo červený nos, červený červený nos, čokoládovo červený nos. Obaja rodičia šteniatok sú hazardné pitbully, psy s vysokým pohonom.

Hľadáme aktívnych majiteľov pre naše šteniatka amerického pitbulteriéra na Slovensku.

Ak hľadáte kde kúpiť šteniatko pitbulla na Slovensku alebo chovateľské stanice amerického pitbulteriéra na Slovensku, tak ste nás našli. Sme jednou z najväčších škôlok v Európe. Sme známi už mnoho rokov a máme dôveru pri kúpe šteniatok pitbulla. V tomto párení boli na Slovensku získané iba šteniatka pitbulla červenonosého.

Šteniatka pitbulla na Slovensku a ich fotky

Chlapec 1

Chlapec 2

Chlapec 3

Chlapec 4

Dievča 1

Dievča 2

Dievča 3

Dievča 4

Preto, ak ste pripravení kúpiť si šteniatko pitbulla na Slovensku, chápete plnú zodpovednosť vlastníctva aktívneho psa, pokojne nám napíšte do chovateľskej stanice Dognik Bulls

Instagram chovateľská stanica pitbullov Slovakia — dognikbulls

Email- dognikb@gmail.com