Kúpte si šteniatko pitbulla

22. októbra sa z importovaného párenia narodil vrh amerických pitbulteriérov. Otec bol privezený z USA, chovateľská stanica Real Deal Chocolates. Matka bola privezená z Ruska, chovná stanica Asadulla. Šteniatka budú môcť ísť do nových domovov od 8 týždňov. Očkovanie, mikročip, doklady ADBA, európsky pas. Šteniatka sú rezervované so zálohou 500 eur (v celkovej cene šteniatka). Existuje dodávka po celom svete. Orientačné ceny niektorých dodávok: v Lotyšsku — 150 eur, Estónsku Tallinn 150-200 eur, Fínsku Helsinki — 300-400 eur, Litve — 200 eur, Poľsku 250-350 eur, Rumunsku 400 eur, Maďarsku 250 eur, Slovensku 250 eur. Naši psi žijú v 20 krajinách sveta!

Výborná krvná kombinácia: Old Family Red Nose (USA) na otcovi a Red Alert na matke (USA). Otec vrhu už choval s fenkami Red Alert a dostali sme veľmi typických psov, krásnych, vyrovnaných v anatómii, veľmi odhodlaných v športe a s výbornou mentalitou v bežnom domácom živote.

Pletenie je robené s ohľadom na zafixovanie čistej americkej línie, ideálnych športových pitbulteriérov, s výbornými svalmi a mozgom. V Európe a USA sú tieto krvinky veľmi cenené a je veľmi dôležité ponechať tento typ psa v našej chovateľskej stanici a pokračovať v jeho chove.V Európe neexistujú obdoby tohto párenia, keďže čistá krv Old Family Red Nose je veľmi zriedkavé, najmä v takejto kombinácii najstarší chov. Toto sú presne tí pitbulovia, ktorých sme videli už mnoho desaťročí, a nie novodobé obrovské monštrá bez mozgu. Šteniatka sa ukázali ako jasný typ chovných línií amerického pitbulla.

Instagram: dognikbulls

Email dognikb@gmail.com

Otcom vrhu je Miller’s Wild Storm alias Castle. USA dovoz. Atletický, dobre osvalený pes (aj bez pravidelného tréningu je veľmi svalnatý) v žiarivej čokoládovej farbe. Od prírody aktívny, ryšavý, s veľmi silnou motiváciou k hre a potrave, výborný rodinný pes. Plné zuby, nožnicový zhryz (správne na pitbulla). Z hradu sa narodilo asi 300 pitbulov žijúcich po celom svete (Európa a Amerika). Ako výrobca vyrába skutočných športových pitbulteriérov, bez závad. Hradné tituly:

– 2x Junior šampión Ukrajiny
— Juniorský víťaz Ukrajiny
– 4x Najlepší junior na Monobreed Pit Bull Show na Ukrajine a v Rusku
— Kandidát na juniorského šampióna Ruska
— Kandidát na juniorského šampióna federácie
— Kandidát na Šampióna Ruska v pracovných vlastnostiach
– Junior klubový šampión („Brave Fighter“, Moskva, Rusko)
— Kandidát na šampióna Ukrajiny
— Kandidát na medzinárodných šampiónov krásy
— Šampión Ukrajiny
– 7x najlepší muž
– 6x najlepší z plemena
— Šampión plemena

* športový šampión v «behu» psovoda
* športový šampión v „skokoch“ psovodov
* športový šampión v disciplíne lezenie na stene
* športový šampión v disciplíne flákanie sa
*Víťaz súťaže v spinpo (visí na rukoväti)

4x po sebe vyhral výstavy monoplemien v dvoch krajinách. Nabudúce vyhral celoplemennú výstavu na Ukrajine, Best in Show-1.miesto. Otec najlepšieho talianskeho pitbulla v roku 2020 (Dognik Bulls Lannan Shi)! Otec víťazov všetkých plemien výstav v rôznych krajinách, Best in Show — 1. miesto.

V roku 2017 na Specialty Show v Moskve v Rusku získal Castle 1. miesto. Expert Mladen Krkelic (majiteľ najznámejšej chovateľskej stanice v Čiernej Hore Komani) o Castle povedal: „Dnes som nevidel pitbulla lepšieho ako Castle. Taký by mal byť skutočný americký pitbulteriér.“ Na tejto výstave bolo viac ako 100 pitbulov a Castle vyhral!

Vyšetrený, zdravý. Má výsledky čisto genetických testov pôvodu.

Matkou vrhu je Dognik Bulls Indiana. Dovoz Rusko. Malá sučka s červeným nosom. Veľmi mobilný, atletický, aktívny. Od prírody: priatelia s celou rodinou. O šteniatka sa vzorne stará, dobrá mama. Plné zuby, nožnicový zhryz (správne na pitbulla). Vyšetrený, zdravý.

Fotografie šteniatok na predaj:
Pit Bull Boys:


Pit Bull Girls:

Video šteniatok amerického pitbulteriéra:

Rozloženie online rodokmeňa šteniatok pitbulla:

Slávni príbuzní šteniatok, na ktorých sme hrdí:

Babička vrhu je Miller’s Brown Sugar. Narodil sa a žije v USA. Tituly: šampión vo výstavnom systéme ADBA (Amerika), šampión vo výstavnom systéme UKC (Amerika), športové a tréningové výsledky: IDTT DHT ID3 ID5 IDWP3 IDWPCH. Šampión a veľký šampión v ťahaní závažia. Víťaz športových súťaží pitbulov v rôznych disciplínach.

Starý otec vrhu je Miller’s Eye of the Tiga. Narodil sa a žije v USA. Tituly: vysoko uznávané odborníkmi na výstavách formátu ADBA (Amerika), titulované v športových súťažiach v ťahaní závažia. Športové a tréningové výsledky: IDTT DHT ID3 ID5

Prastrýko vrhu je Fonvielle’s A&N Stuff of Legends alias Boogieman. Žije v USA. Toto je najviac titulovaný pitbulteriér na celej planéte v športe, tréningu a výstavách! Šampión v systéme ADBA, šampión v systéme UKC, certifikovaný terapeutický pes, niekoľkonásobný víťaz súťaží v agility, weight pullingu, poslušnosti, rôznych typoch výcviku, dock diving atď. Super pes v systéme UKC

Materským predkom je legendárny GR Ch Avdeeva Red Alert ROM 5W. On je Bonya. Narodil sa 23. augusta 1993 v New Yorku, USA. Dovezené do Ruska za 1,5 mesiaca. Prvý americký pitbulteriér, ktorý získal titul Grand šampión (v zápasoch), pričom má titul ROM (označuje, že pes získal určitý počet bodov podľa pravidiel DPCA a má deti, ktoré tiež získali tieto body a ukázali sami vysoko, veľmi zriedka sa dávajú jednému z pitbullov). Otec rekordu v počte CIS pitbulteriérov s titulom Šampión a Grandšampión v zápasovej kariére. Jeho potomkovia sú veľmi známi psi ako on: AVDEEVA’S (YUDGIN) J & J 1xLG, GAVRILOVA (I LIFE STAR RED BOY) AGALEK (Ex GR) CH 6xW 1xL, HUAN’S (RRK) DEBRA 2xW, PEPSI TEAM’S D6.HOLLY TEAM , PVM’S RED LIGHT GR CH 5xW