Kur Lietuvoje galiu rasti amerikiečių pitbulterjerų veislyną? Kaip įsigyti pitbulo šuniuką Lietuvoje?

Sveiki visi, aš su jumis – Veronika Voytovskа, Amerikos pitbulterjerų veislyno Dognik Bulls savininkė.

Jei ieškote pitbulo šuniuko Vilniuje, Lietuvoje, bet jūsų paieška neduoda rezultatų, ką daryti? Jeigu norite įsigyti amerikiečių pitbulterjero šuniuką tik su visų protėvių registracija ADBA, bet tokio nerandate Lietuvoje, kur kreiptis? Nenuostabu, kad šiuo metu Lietuvoje nėra aktyvių registruotų amerikiečių pitbulterjerų veislynų, kuriuose dabar nuolat gimtų šuniukai.

Mūsų veislynas Dognik Bulls dažnai siunčia šuniukus į Lietuvą – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius. Pilnas dokumentų paketas, veterinarinis pasas, mikroschema, ADBA (American Dog Breeders Association) registracija. Naudojamės profesionalių gyvūnų vežėjų paslaugomis ir jie pristato Jūsų mažuosius pitbulių šuniukus į Lietuvą. Todėl jei Lietuvoje neradote nei vieno parduodamo grynaveislio pitbulterjero, peržvelgėte visus skelbimus skelbiu ir vis dar nesuprantate, kur įsigyti kokybišką grynaveislį amerikietiško pitbulterjero šuniuką, tuomet mes jums padėsime.

Dognik Bulls veislyno svetainėje galite naršyti skyrelį „Parduodami šuniukai“ ir pamatyti esamas bei planuojamas vadas. Prašome perskaityti kiekvienos vados aprašymą ir susisiekę su mumis iš karto atsakykite į klausimus, kuriuos pamatysite šuniukų skiltyje. Taigi mums bus lengviau suprasti, kokio amerikietiško pitbulterjero šuniuko norite, kokios patirties turite, kokia didelė jūsų šeima ir kaip esame pasirengę su jumis bendradarbiauti.

Papasakosiu apie kokybiško pitbulių veisimo principus ir prioritetus Dognik Bulls (pirmasis darželis tarp Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos šalių, registruotas ADBA-Amerikos šunų augintojų asociacijoje) :

Iš pradžių atsivežėme importuoto kraujo iš sėkmingų, dirbančių veislynų Amerikos sporto ir darbo srityse. NVS šalyse pitbuliai buvo silpni, tikras rodiklis buvo mažas užsienio pirkėjų ir užsienio amerikiečių pitbulterjerų veislynų susidomėjimas šuniukų įsigijimu iš Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos šalių. Dabar Dognik Bulls veislyno absolventai gyvena 20 pasaulio šalių, įskaitant ir veislės kilmės šalis, tai yra Airija ir Amerika.

Stiprūs veisliniai gyvūnai, kergiami su stabiliais patinais, davė mums stiprų ir tolygų veisimąsi, labai būdingą mentalitetui ir patikimumui. Mūsų absolventai gyvena šeimose su bet kokio amžiaus vaikais nuo naujagimių.

Veisimo ir porų atrankos principai nėra pagrįsti „sėkmingomis parodos regalijomis“, nors mūsų šunys yra labai tituluoti ir parodose vertinami. Atrenkame veisiamas poras, kad išsaugotume senosios šeimos raudonos nosies liniją, pridėdami Jumbo ir Red Alert kraujo linijas (Amerika ir Jugoslavija).

Didelė praktinė pitbulių veislės auginimo, mokymo ir veisimo patirtis

Tinkamas veisimui naudojamų šunų veisimosi ir darbinio potencialo įvertinimas.

Jei turite klausimų, susisiekite su manimi

Instagramas- dognikbulls

Facebook- Dognik Bulls