Kur nopirkt American Bully kucēnu?


Perfekti American Bully kucēni. Mamma: Dognik Bulls Soo-Ah. Tētis: Čava Li Iva Sanatilu.
Amerikāņu kauslinieku audzētava “DOGNIK BULLS” atver kucēnu rezervācijas 2024. gada jūlijam. Kucēnu piedzimšana gaidāma 2024. gada jūlija sākumā.
Absolūti godīga un atbildīga American Bullies audzēšana. Mūsu bērnistabā nedzimst neviens invalīds. Mūsu valstī amerikāņu kausli nedzimst ar kurlumu, albīniem, sirds defektiem vai attīstības defektiem. Visi mūsu amerikāņu huligāni ir dzīvīgi, dzīvespriecīgi, aktīvi suņi. Piemērots kā mājdzīvnieki. Un arī izstādēm un audzēšanai. Turklāt daži no mūsu amerikāņu kausliniekiem “DOGNIK BULLS” piedalās sporta sacensībās (svaru vilkšana, kāpšana sienā, tāllēkšana, skrejceļš, kursings, sacīkstes) un uzvar.
2024. gada maijā audzētava veica amerikāņu kauslinieku izaudzēšanu. Ko tas nozīmē? Mēs izaudzējām savu suni tēviņam, kurš nepieder mūsu amerikāņu kauslinieku audzētavai “DOGNIK BULLS”. Kāpēc mēs to darījām? Lai mūsu audzēšanai pievienotu jaunas, izcilas asins līnijas. Mēs izvēlējāmies labu importa tēviņu vārdā Chaw Li Iva San Attilus. Viņš tika atvests no krievu bērnudārza. Ir tituli: Latvijas čempions, Baltkrievijas lielčempions, “Bully Show-2023” uzvarētājs! Pārbaudīts uz pilnīgu ģenētisko slimību neesamību. Viņa garīgo stāvokli pārbaudīju arī es, pieredzējis amerikāņu kausli audzētājs. Viņam ir ļoti laba psihe un socializācija. Ļoti labi izturas pret visiem cilvēkiem un bērniem. Paliek mierīgs suņu pūļos un neizrāda agresijas vai diskomforta pazīmes. Es arī personīgi to pieskāros un jutu. Viņš ir spēcīgs, muskuļots, ar labām kustībām. Nav klibuma, nav stīvuma locītavās. Lielisks American Bully šķirnes pārstāvis.


Topošā metiena māte dzima mūsu audzētavā, no mūsu ievestajiem suņiem. Viņas tēvs mums tika atvests no Amerikas 2016. gadā. Un viņš ir tik izcils American Bullies tēvs, ka mēs joprojām viņu izmantojam vaislai. Atvedām māti no Krievijas. No viņas saņēmām divus metienus skaistu un laipnu amerikāņu bulliļu.


Tātad, ja jūs meklējat, kur iegādāties American Bully kucēnu, rakstiet mums. Gaidām ceriņu, ceriņu trīskrāsu, zilu, gaiši zilu trīskrāsu kucēnus. Iespējams, ka kucēniem būs tādas ekskluzīvas gaišas acis kā viņu mātei.
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Visi kucēni būs attārpoti, vakcinēti, ar Eiropas veterināro pasi, ar ABKC ciltsrakstiem, ar līgumu par tīršķirnes kucēna pārdošanu. Bonuss no audzētavas: individuālas instrukcijas amerikāņu kausla kucēna audzināšanai no “DOGNIK BULLS”.
Kucēnu cena no šīs ĀRAS pārošanas ir 3000 eiro. Rezervācijas depozīts — 500 eiro (iekļauts kucēna kopējā cenā). Ja esi gatavs runāt par sevi un savu ģimeni, savu pieredzi un vēlmēm par suni, raksti. Mēs apspriedīsim. Ja nezināt, kurš ir piemērotāks — puika vai meitene American Bully, rakstiet arī man. Es jums pastāstīšu, pamatojoties uz savu pieredzi un situāciju jūsu ģimenē.
Svarīgi: pat pēc American Bully kucēna pārdošanas mēs turpinām sazināties ar saimniekiem. Un nepieciešamības gadījumā sniedzam konsultācijas.
Kā rīkoties, ja vēlaties iegādāties American Bully kucēnu no audzētavas DOGNIK BULLS, bet dzīvojat tālu un nevarat ierasties pēc kucēna personīgi? Mums ir kucēnu piegāde. Katrā gadījumā mēs to apspriežam individuāli. Mūsu amerikāņu kauslinieki jau dzīvo 26 valstīs. Mums ir liela pieredze kucēnu individuālajā un kolektīvajā piegādē.
Ar cieņu, Veronika Voitovska. Amerikāņu iebiedēšanas audzētavas DOGNIK BULLS īpašnieks. Ārsts. Eksperts suņu apstrādātājs. Dzīvnieku psihologs.

Kur iegādāties American Bully kucēnu, American Bully kucēnus, American Bullies 2024