Kur nopirkt veselīgu American Bully

Mūsu audzētavā ir pārdošanā kucēni!
Amerikāņu kauslinieku audzētava “DOGNIK BULLS” piedāvā pārdošanai veselīgus un spēcīgus kucēnus. Vecāki tiek ievesti no Krievijas. Šis ir mammas otrais kucēnu metiens un tētim otrais kucēnu metiens. Vecāki ir jauni, aktīvi, veseli un pārbaudīti. Ar personas veselības apliecībām.
Amerikāņu bulliju audzētava «DOGNIK BULLS» pārdod kucēnus no pārbaudītiem vecākiem. Tas nozīmē, ka vecāki ir sertificēti kā brīvi no ģenētiskām slimībām, kas saistītas ar American Bully šķirni. Lielu uzmanību pievēršam arī American Bullies funkcionalitātei. Mēs vēlamies, lai mūsu kucēni nodzīvotu līdz sirmam vecumam. Tāpēc mēs audzējam American Bullies ar labām nāsīm un vidēji gariem purniem. Ja jau esat meklējuši amerikāņu kausliņus (kucēnus vai redzējuši pieaugušus suņus), iespējams, pamanījāt, ka daudziem ir šauras nāsis. Un arī ārkārtīgi īsi purni. Tas padara American Bullies dzīvi daudz grūtāku. Viņiem ir grūtāk elpot, skriet un lēkt. Viņi ļoti slikti panes karstumu un ir vairāk pakļauti pārkaršanai, karstuma dūrienam un pēkšņam sirds apstāšanāsm. Tāpēc mūsu American Bully audzētavā “DOGNIK BULLS” mēs atlasām vecākus bez šiem trūkumiem. Mēs arī neaudzējam ekstrēmā tipa suņus — ļoti īsus, ļoti platus, ar izliektām priekškājām un elkoņiem. Tādi amerikāņu kauslinieki ir invalīdi no dzimšanas. Patiešām, ir amerikāņu kausli audzētāji, kas audzē šādus suņus un pārdod tos. Viņiem ir vienalga, ka viņu kucēns dzīvos ne vairāk kā trīs gadus. Mums (man un manam vīram) ir svarīgi, lai mūsu suņi dzīvotu pēc iespējas ilgāk. Mēs viņus mīlam un rūpējamies par viņu veselību. Es pats esmu cilvēku ārsts. Un cilvēku un dzīvnieku veselība man ir ļoti svarīga.
Tāpēc mūsu audzētavā var iegādāties tikai veselīgu American Bully kucēnu. Mums ir arī papildu pakalpojumi. Pirms kucēna ierašanās jūsu mājās varat pasūtīt pilnu pārbaudi. Tas ietver sirds ehokardiogrāfiju, vispārējo un bioķīmisko asins analīzi. Tas apstiprinās, ka jūsu American Bully kucēns ir vesels. Šobrīd (2024. gadam) šis pakalpojums no mūsu veterinārārstiem maksā 500 eiro. Lūdzam ņemt vērā, ka sirds un asinsvadu izmeklējumus veicam pie valsts labākā ārsta. Ieeja viņam ir liela. Tāpēc, rezervējot kucēnu, nekavējoties brīdiniet par papildu izmeklējumu nepieciešamību. Pie labākajiem ārstiem vienmēr ir grūtāk nokļūt nekā pie parastajiem ārstiem.
Bet pat tad, ja nevēlaties veikt papildu izmeklējumus, mēs tik un tā pārbaudām visus American Bully kucēnus pie veterinārārsta. Pirms došanās uz jaunajām mājām visus mūsu kucēnus papildus pārbauda veterinārārsts. Un viņi saņem jaunu ierakstu Eiropas veterinārajā pasē par pārbaudi un veselības stāvokli.

Visi mūsu veselie American Bully kucēni nonāk jaunās ģimenēs attārpoti, vakcinēti, ar veterināro pasi, reģistrētu mikročipu un ABKC ciltsrakstu. ABKC ciltsraksti ir uzticamākā tīršķirnes amerikāņu bulliju reģistrācija pasaulē.

Bērnudārzā tagad ir pārdošanā veseli American Bully kucēni. Cena 3000 eiro. Ja meklējat, kur iegādāties veselīgu American Bully kucēnu, rakstiet mums:

E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Mūsu veselīgie amerikāņu bully dzīvo 25 valstīs visā pasaulē. Tāpēc mēs jums piegādāsim kucēnu, pat ja dzīvojat ļoti tālu no mūsu audzētavas.

Ar cieņu, Veronika Voitovska. DOGNIK BULLS audzētavas, kas paredzēta veselīgiem amerikāņu bully, īpašnieks. Ārsts. Eksperts kinologs. Dzīvnieku psihologs

Kur nopirkt veselīgu American Bully, veselīgu American Bully kucēnus, American Bully audzētavas kucēnus