Kur nopirkt veselīgu pitbula kucēnu?


Atbildes uz jautājumu: «Kur nopirkt veselīgu amerikāņu pitbulterjera kucēnu.» Es jums pastāstīšu galvenos punktus, kuriem jāpievērš uzmanība, pērkot veselīgu pitbulterjera kucēnu.
Mani sauc Veronika Voitovska, esmu amerikāņu pitbulterjeru audzētāja vairāk nekā 10 gadus. Man ir oficiāli reģistrēta veselu amerikāņu pitbulterjeru audzētava “Dognik Bulls”. Reģistrācija ADBA.
Galvenie punkti, kas jums jāzina pirms amerikāņu pitbulterjera kucēna iegādes Eiropā, Amerikā, Brazīlijā, Kanādā un postpadomju valstīs. Vienalga kur. Šie noteikumi attiecas uz visām valstīm un visiem pitbulterjeriem.
Cik bieži amerikāņu pitbulterjera mātīte var dzemdēt? Sunim vajadzētu dzemdēt ne biežāk kā reizi gadā. Ne vairāk kā 5-6 reizes visā dzīvē. Daudz kas ir atkarīgs no suņa. Mūsu audzētavā ir suņi, kas atnesušies 2 reizes visas audzēšanas darbības laikā. Izņēmuma gadījumā ir pieļaujams, ka suns dzemdē divus kucēnu metienus pēc kārtas un pēc tam atpūšas apmēram divus gadus.
Katram kucēnam jābūt Eiropas veterinārajai pasei. Nav valsts iekšējā pase, kuru ir viegli iegādāties jebkurā zooveikalā un viltot. Eiropas Komisijas apstiprināta oficiālā veterinārā pase. Tas ļaus sunim bez ierobežojumiem ceļot visu mūžu un neradīs problēmas ar robežām un muitu.
Kucēnam jābūt vakcinētam un veterinārārsta parakstam. Nav tā, ka kāds audzētājs kaut kur mājās nopirka vakcīnas, kaut kur noglabāja, sabojāja un pēc tam vakcinēja kucēnus. Proti, normāla vakcinācija veterinārajā klīnikā. Man bija gadījums. Cilvēki no manis nopirka kucēnu. Tad gribēja vēl vienu, bet cenas mūsu audzētavā tobrīd viņiem nederēja. Turpat netālu nopirka «lētāk». Kucēnam nebija oficiālas mikroshēmas, normāli ciltsraksti no atzītas organizācijas. Un kucēns nebija pareizi vakcinēts. Rezultātā šis kucēns vienkārši nomira 6 mēnešu vecumā. Saglabāts? Vai esat atradis prieku, ja jums pieder slims suns? Pērkot pitbulterjeru domājam, ka viņš pie mums nodzīvos 10-15 gadus. Un viņi nav gatavi viņu apglabāt 6 mēnešu vecumā. Opcija “Saglabāt” šeit nedarbojas. Vidēji Eiropas Savienībā pirmā pote + Eiropas pase + mikročips maksā 80-120 eiro (2024. gadam). Otrā kompleksā pote + trakumsērgas vakcinācija + klīniskā izmeklēšana pirms došanās uz jaunu māju maksā aptuveni 60-100 eiro (atkarībā no valsts un klīnikas cenām var būt dārgāk).
Vecāku pārbaudes. Amerikāņu pitbulterjeriem ir šķirnes ģenētiskas slimības. No tiem var izvairīties, pārbaudot vecākus. Vienam vecākam tas maksā 200-300 eiro. Cena ir atkarīga no laboratorijas, tās ir vairākas visā Eiropā. Tālāk, piemēram, sirds izmeklēšana Eiropā maksā no 180 līdz 600 eiro. Atkarīgs no valsts. Postpadomju valstīs tas ir lētāk un maksā apmēram 100 eiro no laba veterinārārsta-kardiologa.
Jebkuram amerikāņu pitbulterjeram ir jābūt ADBA ciltsrakstam. Ja nav ADBA ciltsrakstu, tad tev mēģina pārdot jebko, jebkuru, tikai ne tīršķirnes amerikāņu pitbulterjeru.
Tāpēc par 500-1000 eiro nekādi nevar nopirkt veselīgu amerikāņu pitbulterjera kucēnu. Tas pat nesegs kucēnu audzēšanas izmaksas. Es vairs nepieminu vecāku izstādes, viņu ciltsrakstu kvalitāti, asinsvadu retumu. Un, ja vecāki ir atvesti no pazīstamām audzētavām ārzemēs, tad normāla veselīga pitbula kucēna cena būs no 2000 eiro.
Diemžēl pilns teksts būs pārāk garš. Tāpēc, ja tiešām vēlies iegādāties veselīgu amerikāņu pitbulterjera kucēnu, tad raksti mūsu audzētavai. Konsultēšu visos jautājumos un palīdzēšu izvēlēties tavu sapņu kucēnu.
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Šobrīd audzētavā ir pārdošanā veseli ADBA amerikāņu pitbulterjera kucēni. No vairākiem vaislas pāriem. Piegāde uz jebkuru vietu pasaulē. Pilns dokumentāls atbalsts + audzētavas palīdzība suņa dzīves laikā.

Kur nopirkt veselīgu pitbull kucēnu, veselīgus amerikāņu pitbulterjerus, nopirkt pitbull kucēnus, ADBA amerikāņu pitbulterjeru kucēnus