Kur nusipirkti American Bully šuniuką?


Tobuli American Bully šuniukai. Mama: Dognik Bulls Soo-Ah. Tėtis: Chaw Li Iva San Attilus.
American Bully vaikų darželis „DOGNIK BULLS“ pradeda rezervuoti šuniukus 2024 m. liepos mėn. Šuniukų gimimo laukiame 2024 m. liepos pradžioje.
Visiškai sąžiningas ir atsakingas Amerikos Bullies veisimas. Mūsų darželyje negimsta neįgalių žmonių. Mūsų šalyje Amerikos chuliganai negimsta su kurtumu, albinosais, širdies ydomis ar vystymosi defektais. Visi mūsų Amerikos chuliganai yra gyvi, linksmi, aktyvūs šunys. Tinka kaip augintiniai. Taip pat parodoms ir veisimui. Be to, kai kurie mūsų amerikiečių chuliganai „DOGNIK BULLS“ dalyvauja sporto varžybose (svorio traukimas, laipiojimas sienele, šuolis į tolį, bėgimo takelis, kursavimas, lenktynės) ir laimi.
2024 m. gegužę medelyne buvo vykdomas Amerikos chuliganų veisimas. Ką tai reiškia? Mes išvedėme savo šunį patinui, kuris nepriklauso mūsų veislynui „DOGNIK BULLS“. Kodėl mes tai padarėme? Norėdami pridėti naujų, puikių kraujo linijų į mūsų veisimą. Pasirinkome gerą importinį patiną, vardu Chaw Li Iva San Attilus. Jis buvo atvežtas iš rusiško darželio. Turi titulus: Latvijos čempionas, Baltarusijos didysis čempionas, „Bully Show-2023“ nugalėtojas! Ištirtas dėl visiško genetinių ligų nebuvimo. Aš, patyręs Amerikos Bully veisėjas, jį taip pat išbandžiau asmeniškai dėl jo psichinės būklės. Jis turi labai gerą psichiką ir socializaciją. Puikiai elgiasi su visais žmonėmis ir vaikais. Išlieka ramus šunų minioje ir nerodo agresijos ar diskomforto požymių. Aš taip pat asmeniškai tai liečiau ir jaučiau. Jis stiprus, raumeningas, gerais judesiais. Jokio šlubavimo, sąnarių standumo. Puikus American Bully veislės atstovas.


Būsimoji vados mama gimė mūsų veislyne, iš mūsų atvežtinių šunų. Jos tėvas mums buvo atvežtas iš Amerikos 2016 m. Ir jis yra toks puikus Amerikos chuliganų tėvas, kad ir šiandien jį naudojame veisimui. Mamą atsivežėme iš Rusijos. Iš jos gavome dvi gražių ir malonių Amerikos Bully vados.


Taigi, jei ieškote kur įsigyti American Bully šuniuką, parašykite mums. Laukiame alyvinės, alyvinės trispalvės, mėlynos, šviesiai mėlynos trispalvės šuniukų. Galbūt šuniukai turės išskirtines šviesias akis kaip ir jų mama.
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Visi šuniukai bus kirminami, paskiepyti, su Europos veterinariniu pasu, su ABKC kilmės dokumentais, su grynaveislio šuniuko pardavimo sutartimi. Premija iš veislyno: individualios instrukcijos, kaip auginti amerikietišką chuliganų šuniuką iš “DOGNIK BULLS”.
Šuniukų kaina iš šio LAUKE kergimo 3000 eurų. Užsakymo užstatas — 500 eurų (įskaičiuotas į bendrą šuniuko kainą). Jei esate pasirengęs papasakoti apie save ir savo šeimą, savo patirtį ir pageidavimus apie šunį, rašykite. Mes aptarsime. Jei nežinote, kas labiau tinka — berniukas ar mergaitė American Bully, parašykite ir man. Pasakysiu remdamasis savo patirtimi ir situacija jūsų šeimoje.
Svarbu: net ir pardavę American Bully šuniuką, mes ir toliau palaikome ryšį su šeimininkais. O prireikus konsultuojame.
Ką daryti, jei norite įsigyti šuniuką American Bully iš veislyno DOGNIK BULLS, bet gyvenate toli ir negalite atvykti pasiimti šuniuko asmeniškai? Pristatome šuniukus. Kiekvienu atveju aptariame individualiai. Mūsų amerikiečių chuliganai jau gyvena 26 šalyse. Turime didelę patirtį individualaus ir kolektyvinio šuniukų pristatymo srityje.
Pagarbiai, Veronika Voitovska. Amerikos patyčių darželio „DOGNIK BULLS“ savininkas. Daktaras. Patyręs šunų prižiūrėtojas. Gyvūnų psichologė.

Kur įsigyti American Bully šuniuką, American Bully šuniukus, American Bullies 2024