Kur nusipirkti sveiką American Bully

Mūsų veislyne parduodame šuniukai!
Amerikos Bully veislynas «DOGNIK BULLS» siūlo parduoti sveikus ir stiprius šuniukus. Tėvai atvežti iš Rusijos. Tai antroji mamos šuniukų vada, o tėčio – antroji šuniukų vada. Tėvai jauni, aktyvūs, sveiki, ištirti. Su asmens sveikatos pažymomis.
Amerikos Bully veislynas «DOGNIK BULLS» parduoda šuniukus iš patikrintų tėvų. Tai reiškia, kad tėvai yra patvirtinti, kad jie neturi genetinių ligų, susijusių su American Bully veisle. Taip pat didelį dėmesį skiriame American Bullies funkcionalumui. Norime, kad mūsų šuniukai gyventų iki senatvės. Štai kodėl mes auginame amerikietiškus chuliganus su geromis šnervėmis ir vidutinio ilgio snukiais. Jei jau ieškojote Amerikos chuliganų (šuniukų ar matėte suaugusius šunis), galbūt pastebėjote, kad daugelis turi siauras šnerves. Taip pat itin trumpi snukiai. Tai labai apsunkina Amerikos chuliganų gyvenimą. Jiems sunkiau kvėpuoti, bėgti ir šokinėti. Jie labai prastai toleruoja karštį ir yra labiau linkę į perkaitimą, karščio smūgį ir staigų širdies sustojimą. Todėl mūsų American Bully darželyje „DOGNIK BULLS“ atrenkame tėvelius be šių trūkumų. Taip pat neauginame ekstremalaus tipo šunų – labai žemo ūgio, labai plataus, išsuktomis priekinėmis kojomis ir alkūnėmis. Tokie amerikiečių chuliganai yra neįgalūs nuo gimimo. Iš tiesų, yra Amerikos Bully veisėjų, kurie veisia tokius šunis ir juos parduoda. Jiems nerūpi, kad jų šuniukas gyvens ne ilgiau kaip trejus metus. Mums (man ir mano vyrui) svarbu, kad mūsų šunys gyventų kuo ilgiau. Mes juos mylime ir rūpinamės jų sveikata. Aš pats esu žmonių gydytojas. O žmonių ir gyvūnų sveikata man labai svarbi.
Todėl mūsų veislyne galite įsigyti tik sveiką American Bully šuniuką. Taip pat turime papildomų paslaugų. Prieš šuniukui atvykstant į namus, galite užsisakyti pilną apžiūrą. Tai apima širdies echokardiografiją, bendruosius ir biocheminius kraujo tyrimus. Tai patvirtins, kad jūsų American Bully šuniukas yra sveikas. Šiuo metu (2024 m.) ši paslauga iš mūsų veterinarijos gydytojų kainuoja 500 eurų. Atkreipiame dėmesį, kad širdies ir kraujagyslių tyrimus atliekame pas geriausią šalies gydytoją. Įėjimas jam yra didelis. Todėl rezervuodami šuniuką nedelsdami perspėkite apie būtinybę atlikti papildomus tyrimus. Visada sunkiau patekti pas geriausius gydytojus nei pas paprastus gydytojus.
Bet net jei nenorite papildomų tyrimų, mes vis tiek apžiūrime visus American Bully šuniukus pas veterinarą. Prieš išvykstant į naujus namus, visus mūsų šuniukus papildomai apžiūri veterinaras. Ir jie gauna naują įrašą Europos veterinarijos pase apie patikrinimą ir sveikatos būklę.

Visi mūsų sveiki American Bully šuniukai keliauja į naujas šeimas, iškirmiję, paskiepyti, su veterinariniu pasu, registruota mikroschema ir ABKC kilmės dokumentais. ABKC kilmės dokumentas yra patikimiausia grynaveislių Amerikos bully registracija pasaulyje.

Dabar vaikų darželyje parduodami sveiki amerikietiškų bully šuniukai. Kaina 3000 euru. Jei ieškote kur įsigyti sveiką American Bully šuniuką, parašykite mums:

paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Mūsų sveiki Amerikos chuliganai gyvena 25 šalyse visame pasaulyje. Todėl mes jums pristatysime šuniuką, net jei gyvenate labai toli nuo mūsų veislyno.

Pagarbiai, Veronika Voitovska. DOGNIK BULLS darželio, skirto sveikiems Amerikos bully, savininkas. Daktaras. Patyręs šunų prižiūrėtojas. Gyvūnų psichologė

Kur įsigyti sveiką American Bully, sveikų American Bully šuniukų, American Bully veislyno šuniukų