Kur nusipirkti sveiką pitbulo šuniuką?


Atsakymai į klausimą: „Kur nusipirkti sveiką amerikiečių pitbulterjero šuniuką“. Papasakosiu pagrindinius dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkant sveiką pitbulterjero šuniuką.
Mano vardas Veronika Voitovska, daugiau nei 10 metų auginu amerikiečių pitbulterjerus. Turiu oficialiai įregistruotą sveikų amerikiečių pitbulterjerų veislyną „Dognik Bulls“. Registracija ADBA.
Pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš perkant amerikiečių pitbulterjero šuniuką Europoje, Amerikoje, Brazilijoje, Kanadoje ir posovietinėse šalyse. Nesvarbu kur. Šios taisyklės galioja visoms šalims ir visiems pitbulterjerams.
Kaip dažnai Amerikos pitbulterjero patelė gali gimdyti? Šuo turėtų atsivesti ne dažniau kaip kartą per metus. Ne daugiau kaip 5-6 kartus per visą savo gyvenimą. Daug kas priklauso nuo šuns. Mūsų veislyne yra šunų, kurie atsivedė 2 kartus per visą veisimo veiklą. Išimties tvarka šuo gali atsivesti dvi vadas šuniukų iš eilės ir ilsėtis maždaug dvejus metus.
Kiekvienas šuniukas privalo turėti Europos veterinarinį pasą. Ne vidinis šalies pasas, kurį lengva nusipirkti bet kurioje naminių gyvūnėlių parduotuvėje ir padirbti. Europos Komisijos patvirtintas oficialus veterinarinis pasas. Tai leis šuniui visą gyvenimą keliauti be apribojimų ir neturėti problemų dėl sienų ir muitinės.
Šuniukas turi būti paskiepytas ir pasirašytas veterinarijos gydytojo. Nėra taip, kad koks nors veisėjas nusipirko vakcinas kažkur namuose, kažkur jas sandėliavo, sugadino, o paskui paskiepijo šuniukus. Būtent, įprasta vakcinacija veterinarijos klinikoje. Turėjau atvejį. Žmonės iš manęs pirko šuniuką. Tada norėjo dar vieno, bet kainos mūsų darželyje tuo momentu jiems netiko. Netoliese pirko „pigiau“. Šuniukas neturėjo oficialios mikroschemos, normalios kilmės iš pripažintos organizacijos. Ir šuniukas nebuvo tinkamai paskiepytas. Dėl to šis šuniukas tiesiog mirė 6 mėnesių amžiaus. Išsaugotas? Ar radote džiaugsmą turėdami sergantį šunį? Pirkdami pitbulterjerą galvojame, kad jis pas mus gyvens 10-15 metų. Ir jie nėra pasirengę palaidoti jo 6 mėnesių. Parinktis „Išsaugoti“ čia neveikia. Vidutiniškai Europos Sąjungoje pirmoji vakcina + europinis pasas + mikroschema kainuoja 80-120 eurų (2024 m.). Antroji kompleksinė vakcina + skiepai nuo pasiutligės + klinikinė apžiūra prieš išvykstant į naujus namus kainuoja apie 60-100 eurų (priklausomai nuo šalies ir klinikos kainų, gali būti ir brangiau).
Tėvų apžiūros. Amerikiečių pitbulterjerai turi genetinių ligų. Jų galima išvengti išbandžius tėvus. Vienam tėvui tai kainuoja 200-300 eurų. Kaina priklauso nuo laboratorijos visoje Europoje jų yra keletas. Toliau, pavyzdžiui, širdies tyrimas Europoje kainuoja nuo 180 iki 600 eurų. Priklauso nuo šalies. Posovietinėse šalyse pigiau ir iš gero veterinaro kardiologo kainuoja apie 100 eurų.
Bet kuris amerikiečių pitbulterjeras turi turėti ADBA kilmės dokumentus. Jei nėra ADBA kilmės dokumentų, tada jums bandoma parduoti bet ką, bet ką, tik ne grynaveislį amerikiečių pitbulterjerą.
Todėl už 500-1000 eurų niekaip neįsigysite sveiko amerikiečių pitbulterjero šuniuko. Tai net nepadengs šuniukų auginimo išlaidų. Jau neminu tėvelių parodų, jų kilmės dokumentų kokybės, kraujo linijų retumo. O jei tėvai atvežti iš žinomų darželių užsienyje, tai normalaus sveiko pitbulo šuniuko kaina prasidės nuo 2000 eurų.
Deja, visas tekstas bus per ilgas. Todėl jei tikrai norite įsigyti sveiką amerikiečių pitbulterjero šuniuką, tuomet parašykite mūsų veislynui. Patarsiu visais klausimais ir padėsiu išsirinkti svajonių šuniuką.
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Šiuo metu darželyje parduodami sveiki ADBA amerikiečių pitbulterjerų šuniukai. Iš kelių perinčių porų. Pristatymas į bet kurią pasaulio vietą. Visiškas dokumentinis palaikymas + veislyno pagalba visą šuns gyvenimą.

Kur nusipirkti sveiką pitbulo šuniuką, sveikus amerikietiškus pitbulterjerus, nusipirkti pitbulo šuniukus, ADBA amerikiečių pitbulterjerų šuniukus