Kust osta American Bully kutsikat?


Täiuslikud American Bully kutsikad. Ema: Dognik Bulls Soo-Ah. Isa: Chaw Li Iva San Attilus.
American Bully lasteaed “DOGNIK BULLS” avab kutsikate broneerimise juuliks 2024. Kutsikate sündi ootame 2024. aasta juuli alguses.
Absoluutselt aus ja vastutustundlik American Bullies kasvatamine. Meie lasteaias ei sünni puudega inimesi. Meie riigis ei sünni Ameerika kiusajad kurtuse, albiinode, südame- ega arenguhäiretega. Kõik meie Ameerika kiusajad on elavad, rõõmsameelsed ja aktiivsed koerad. Sobib lemmikloomaks. Ja ka näitusteks ja aretuseks. Veelgi enam, mõned meie Ameerika kiusajad DOGNIK BULLS osalevad spordivõistlustel (jõutõmbamine, seinaronimine, kaugushüpe, jooksulint, coursing, võidusõit) ja võidavad.
2024. aasta mais viis lasteaed läbi Ameerika kiusajate väljaaretuse. Mida see tähendab? Kasvatasime oma koera isasele, kes ei kuulu meie American Bully kennelisse DOGNIK BULLS. Miks me seda tegime? Lisamaks meie aretusse uusi suurepäraseid vereliine. Valisime hea imporditud isase nimega Chaw Li Iva San Attilus. Ta toodi vene lasteaiast. Omab tiitleid: Läti tšempion, Valgevene suurmeister, “Bully Show-2023” võitja! Testitud geneetiliste haiguste täieliku puudumise suhtes. Ka mina, kogenud Ameerika Bully kasvataja, testisin teda isiklikult tema vaimse seisundi osas. Tal on väga hea psüühika ja sotsialiseerumine. Kohtleb kõiki inimesi ja lapsi väga hästi. Püsib koerte hulgas rahulikult ega näita agressiivsuse ega ebamugavuse märke. Mina ka isiklikult puudutasin ja tundsin seda. Ta on tugev, lihaseline, heade liigutustega. Ei mingit lonkamist, liigeste jäikust. Suurepärane American Bully tõu esindaja.


Pesakonna tulevane ema sündis meie kennelis, meie imporditud koertest. Tema isa toodi meile Ameerikast 2016. aastal. Ja ta on nii suurepärane American Bullies isa, et kasutame teda aretuses ka praegu. Ema tõime Venemaalt. Temalt saime kaks pesakonda ilusaid ja lahkeid Ameerika kiusajaid.


Nii et kui otsite kust osta American Bully kutsikat, kirjutage meile. Ootame lilla, lilla trikoloori, sinise, helesinise trikoloori kutsikaid. Võib-olla on kutsikatel eksklusiivsed heledad silmad nagu nende emal.
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Kõik kutsikad saavad ussirohtu, vaktsineeritud, Euroopa veterinaarpassiga, ABKC tõuraamatuga, tõupuhta kutsika müügilepinguga. Boonus kennelilt: individuaalsed juhised Ameerika kiusaja kutsika kasvatamiseks firmast “DOGNIK BULLS”.
Kutsikate hind sellelt ÕUES paaritusest on 3000 eurot. Broneeringu tagatisraha — 500 eurot (sisaldub kutsika koguhinnas). Kui oled valmis rääkima endast ja oma perest, oma kogemusest ja soovidest koeraga seoses, siis kirjuta. Me arutame. Kui sa ei tea, kumb on sobivam — poiss või tüdruk American Bully, siis kirjuta mulle ka. Ma räägin teile oma kogemuse ja teie pere olukorra põhjal.
Tähtis: isegi pärast American Bully kutsika müüki oleme jätkuvalt omanikega ühenduses. Ja vajadusel anname konsultatsioone.
Mida peaksite tegema, kui soovite osta DOGNIK BULLSi kennelist American Bully kutsikat, kuid elate kaugel ega saa kutsikale isiklikult järgi tulla? Meil on kutsikate kohaletoomine. Igal juhul arutame seda eraldi. Meie Ameerika kiusajad elavad juba 26 riigis. Meil on laialdased kogemused kutsikate individuaalsel ja kollektiivsel kohaletoimetamisel.
Parimate soovidega, Veronika Voitovska. Ameerika kiusamiskooli DOGNIK BULLS omanik. Arst. Asjatundlik koerajuht. Loomapsühholoog.

Kust osta American Bully kutsikat, American Bully kutsikad, American Bullies 2024