Kust osta tervislikku American Bullyt

Meie kennelis on müügil kutsikad!
Ameerika Bully Kennel “DOGNIK BULLS” pakub müügiks terveid ja tugevaid kutsikaid. Vanemad imporditakse Venemaalt. See on ema teine ​​pesakond kutsikaid ja isa teine ​​pesakond kutsikaid. Vanemad on noored, aktiivsed, terved ja uuritud. Isiklike tervisetõenditega.
Ameerika Bully Kennel «DOGNIK BULLS» müüb testitud vanemate kutsikaid. See tähendab, et vanematel ei ole Ameerika Bully tõuga seotud geneetilisi haigusi. Samuti pöörame suurt tähelepanu American Bullies funktsionaalsusele. Soovime, et meie kutsikad elaksid kõrge vanuseni. Seetõttu aretame Ameerika Bulliesid, kellel on head ninasõõrmed ja mõõduka pikkusega koon. Kui olete juba otsinud Ameerika bully (kutsikaid või näinud täiskasvanud koeri), olete võib-olla märganud, et paljudel on kitsad ninasõõrmed. Ja ka ülilühikesed koonud. See muudab Ameerika kiusajate elu palju raskemaks. Neil on raskem hingata, joosta ja hüpata. Nad taluvad kuumust väga halvasti ja on altid ülekuumenemisele, kuumarabandusele ja äkilisele südameseiskumisele. Seetõttu valime meie American Bully lasteaias “DOGNIK BULLS” välja nende puudusteta vanemad. Samuti ei kasvata me ekstreemtüüpi koeri — väga lühikesi, väga laiu, väljapööratud esijalgade ja küünarnukkidega. Sellised Ameerika kiusajad on sünnist saati puudega. Tõepoolest, on Ameerika Bully kasvatajaid, kes selliseid koeri aretavad ja müüvad. Neid ei huvita, et nende kutsikas ei ela kauem kui kolm aastat. Meie (mina ja mu abikaasa) jaoks on oluline, et meie koerad elaksid võimalikult kaua. Armastame neid ja hoolime nende tervisest. Olen ise inimarst. Ja inimeste ja loomade tervis on mulle väga oluline.
Seetõttu saab meie kennelist osta ainult terve American Bully kutsika. Meil on ka lisateenused. Enne kui kutsikas teie koju jõuab, saate tellida täieliku läbivaatuse. See hõlmab südame ehhokardiograafiat, üldisi ja biokeemilisi vereanalüüse. See kinnitab, et teie American Bully kutsikas on terve. Hetkel (aastaks 2024) maksab see meie loomaarstide teenus 500 eurot. Juhime tähelepanu, et südame-veresoonkonna uuringuid teostame riigi parima arsti juures. Tema sissekanne on suur. Seetõttu hoiatage kohe kutsika broneerimisel lisauuringute vajadusest. Parimate arstide juurde on alati raskem pääseda kui tavaarstide juurde.
Kuid isegi kui te ei soovi täiendavaid uuringuid, vaatame kõik American Bully kutsikad veterinaararsti juures läbi. Enne uude koju lahkumist vaatab kõik meie kutsikad täiendavalt üle loomaarsti poolt. Ja nad saavad Euroopa veterinaarpassi uue sissekande läbivaatuse ja tervisliku seisundi kohta.

Kõik meie terved American Bully kutsikad lähevad uutesse peredesse ussirohtu, vaktsineeritud, veterinaarpassi, registreeritud mikrokiibi ja ABKC sugupuuga. ABKC sugupuu on kõige usaldusväärsem tõupuhtate Ameerika kiusajate registreerimine maailmas.

Lasteaias on nüüd müügil terved American Bully kutsikad. Hind 3000 eurot. Kui otsid, kust osta tervet American Bully kutsikat, siis kirjuta meile:

E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Meie terved Ameerika bully elavad 25 riigis üle maailma. Seetõttu toome teieni kutsika, isegi kui elate meie kennelist väga kaugel.

Parimate soovidega, Veronika Voitovska. Tervete Ameerika bully lasteaia DOGNIK BULLS omanik. Arst. Asjatundlik koerajuht. Loomapsühholoog

Kust osta tervet American Bullyt, terveid American Bully kutsikad, American Bully kenneli kutsikad