Kutsikas või koer rikub asjad ära. Kuidas sellega toime tulla?


Tere, minu nimi on Veronika Voitovska. Olen arst, asjatundlik koerajuht ja loomapsühholoog. Ta on ka tõsiste koeratõugude kenneli “DOGNIK BULLS” (Ameerika pitbullterjerid ja Ameerika kiusajad) omanik. Künoloogiaga olen tegelenud kaks aastakümmet. Mul on 15 isiklikku koera. 10 pitbullterjerit ja 5 Ameerika kiusajat. Nagu ka meie oma koerakasvatus ja kutsikad. Nõustan paljusid koeraomanikke iga päev. Tänu oma kogemusele aitan ka sind.
Kas teil on mõne tõu kutsikas (pitbullterjer, lambakoer, shih tzu, puudel, labrador jne) ja ta on vallatu ja rikub asju? See sobib. Aitan Sul oma koera paremini mõista ja vabaneda koduse vandalismi probleemidest.
Sagedased põhjused, miks kutsikad ja koerad kodus asju ära rikuvad, seinu närivad ja sokke varastavad:
1. Kutsikas või koerad ei ole intellektuaalselt koormatud. See tähendab, et aju jaoks on vähe tööd. Seda saab parandada, lisades õige vaimse väljakutse.
2. Kutsikal või koeral puudub närvisüsteemi tasakaal erutuse ja pärssimise vahel. Lihtsamalt öeldes ei suuda koer pärast tegevust õigel ajal peatuda.
3. Kutsikas või koer ei oska stiimulite olemasolul oma emotsioone kontrollida. Ärritajad on teised koerad, kassid, ilutulestik ja ilutulestik, jalutuskäiguks valmistumine, tuttavad ja võõrad inimesed jpm.
4. Samuti võib koeral lihtsalt igav olla. Ja ta hakkab ennast lõbustama. Mängib kõigega, mida näeb. Me ju mäletame, et väikese kutsika jaoks on iga asi mänguasi. Ja kui kutsikas palliga mängib, siis sina, omanik, pole sellest mängust huvitatud. Ja kui koer võtab soki ja jookseb sellega, jooksed sa talle järgi. Koera peas tekib seoste ahel: ma mängin sokiga — omanik suhtleb minuga — see on lõbus — ma pean seda sagedamini tegema.
5. Samuti kahjustavad mõned kutsikad ja koerad tõsiselt mööblit, diivaneid, seinu ja toole. Ja mõned neelavad isegi diivanilt vahtkummi tükke, põhjustades sellega maohaigusi (mao või soolte ummistus ja erakorralised veterinaaroperatsioonid).
6. Samuti võib koer või kutsikas karta üksi jäämist, mistõttu ta rikub korteris või majas asjad ära. Näiteks kui teda on lapsepõlvest peale valesti õpetatud üksi jääma. Või sai kutsikas/koer mõjutatud kolimisest või omanikuvahetusest.
Kuidas lahendada probleem, kui kutsikas või täiskasvanud koer närib kõike ja hävitab korteri? Registreeruge minuga konsultatsioonile. Aitan teil mõista põhjust, miks teie koer kõiki korteris olevaid asju närib. Samuti aitan teil seda probleemi lahendada.
Arutame, kuidas halva käitumisega kodus ja tänaval toime tulla.
Sissepääs:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
30 minuti konsultatsiooni maksumus = 50 eurot. Võin läbi viia konsultatsioone vene, inglise, ukraina, hispaania keeles.

Kutsikas närib kõike, kuidas sellega toime tulla, koer rikub asjad ära, kuidas sellega toime tulla, kutsikas sööb diivanit, kuidas sellega toime tulla, kutsikas sööb seinu, kuidas seda peatada, konsultatsioon kutsika kasvatamisel kutsikas rikub asjad ära, kuidas sellega toime tulla