Labākā American Bully Pocket audzētava


Amerikāņu kabatas audzētava “Dognik Bulls” prezentē jaunu kucēnu metienu. Zili (pelēki) trīskrāsu kucēni. Importēti vecāki, pilns dokumentu komplekts, ģenētiskie testi.
Tēvs: Chaw Li Iva San Attilus. Importēts no Krievijas. Jauns vīrietis amerikāņu kauslis. Latvijas čempione, Baltkrievijas lielčempions, absolūtais “Bully Show-2023” uzvarētājs. Ir testi, lai noteiktu ģenētisko slimību neesamību (5 slimības, kas raksturīgas American Bully Pocket šķirnei). Šis ir viņa otrais American Bully kucēnu metiens.
Māte: Dognik Bulls Lilibet. Atvests no Maskavas bērnudārza “Smile House Bully” (Krievija). Nav šķirnes slimību. Šis ir viņas otrais kucēnu metiens. Pirmie kucēni izauga par spēcīgiem, spēcīgiem, muskuļotiem American Bully Pockets. Viņas pirmais metiens piedzima no American Bully Pocket tēviņa, kurš tika importēts no Amerikas.
Šobrīd pārdošanā ir pieejami vairāki American Bully Pocket tipa kucēni. Krāsa: zils trīskrāsains. Cena 3000 eiro.
Visi kucēni atstāj labāko American Bully Pocket audzētavu attārpoti, vakcinēti, ar reģistrētu mikročipu, ABKC ciltsrakstiem un Eiropas veterināro pasi. Mēs sūtām mūsu labākos American Bully Pocket kucēnus uz jaunām mājām no 8 nedēļu vecuma. Mūsu suņi dzīvo 25 valstīs visā pasaulē.
Ja rodas jautājumi par American Bully kucēnu rezervēšanu un iegādi no labākās audzētavas, rakstiet uz:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mums ir arī atvērtas rezervācijas «standarta» un «klasiskā» tipa American Bully kucēniem. Kucēni piedzimst 1 mēneša laikā.
Mēs palīdzam un konsultējam visu mūsu audzētavas Dognik Bulls absolventu audzēšanā un izglītošanā.

Labākā American Bullies Pocket audzētava, labākā American Bullies audzētava