Labākie pitbulli Latvijā


Laipni lūdzam pitbulu audzētavā Dognik Bulls. Pareizi sakot, mūs uzskata par vienu no lielākajām un slavenākajām amerikāņu pitbulterjeru audzētavām Eiropā.
Kopš 2011. gada esam cieši saistīti ar pitbulu šķirni. Mūsu audzētavas galvenie suņi tika atvesti no Amerikas, Brazīlijas, Krievijas un Bulgārijas. Mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzēšanas galvenais virziens ir veco amerikāņu audzēšanas līniju saglabāšana. Saglabājot to “veco” pitbullu izskatu, kā arī ideālo psihi. Visi mūsu pitbuli ir ļoti efektīvi, izturīgi, kaislīgi un muskuļoti. Ieskaties un pārliecinies pats (labākie pitbulli Latvijā):

Tā kā mums ir sava skaidra audzēšanas līnija un savs specifiskais veids, mēs periodiski pievienojam savai audzēšanai asinis no citām audzētavām. Tas ir nepieciešams, lai saglabātu suņu daudzveidību. Mēs ceļojam 2000-3000 tūkstošus kilometru, lai audzētu, lai iegūtu augstākās kvalitātes pitbula kucēnus. Mūsu mātītes izaudzētas ar tādiem top amerikāņu pitbulterjeru tēviņiem kā: Maximus No Regrets, Maximus Mad Max, KMK Rocky Balboa, Unique Mango Milcolm. Visi šie suņi ir pazīstami amerikāņu pitbulterjeru pasaulē ar savu grezno izcelsmi, sportisko sniegumu un lielisko veselību.
Pareizi varu teikt, ka mums ir labākie pitbulli Latvijā. Un arī milzīgs zināšanu apjoms kinoloģijā, amerikāņu pitbulterjeru apmācībā, pitbullu ar stabilu psihi audzēšanā utt.
Audzētavas vadītāja ir Veronika Voitovska. Sertificēts kinologs, amerikāņu pitbulterjeru šovu tiesnesis, sporta sacensību tiesnesis, ārsts.
Kāda ir mūsu labāko pitbullu cena Latvijā? Pitbullu kucēnu cena audzētavā Dognik Bulls ir atkarīga no katras pārošanās, vidēji tā ir 1500-2000 eiro.
Ja jūs interesē Latvijas labākā pitbula kucēna iegāde, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Amerikāņu pitbulterjeri no mūsu audzētavas dzīvo 25 valstīs visā pasaulē. Ja nepieciešams, noorganizēsim piegādi uz jebkuru vietu pasaulē.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums ir ļoti svarīgi, kurām ģimenēm mēs pārdodam savus kucēnus. Tāpēc, sazinoties ar mums par kucēna iegādi, noteikti rakstiet par sevi.
Šobrīd mums ir pārdošanā vairāki amerikāņu pitbulterjeru kucēni: 1 puika un 3 meitenes.

Labākie pitbulli Latvijā