Labākie pitbulli Rīgā


Laipni lūdzam pitbulu audzētavā Dognik Bulls. Kopš 2011. gada strādājam ar amerikāņu pitbulterjeriem un audzējam amerikāņu līniju tīršķirnes pitbulus.
Kokaudzētavas galvenie krājumi tika atvesti no Centrālamerikas un Dienvidamerikas. Ik pa laikam vedām suņus no Eiropas un Krievijas. Mūsu Rīgas labāko pitbullu audzētava piedāvā sekojošas asins līnijas: OFRN (Old Family Red Nose — America), Red Alert (Amerika), Jumbo (Dienvidslāvija), DDWW (old blood, Ukraina).
Noteikti labāk vienreiz redzēt, nekā simts reizes dzirdēt. Paskatieties uz mūsu pitbulliem. Cik viņi ir harmoniski un proporcionāli, ar lielām skaistām galvām. Muskuļots, kaislīgs, izturīgs:

Rīgas pitbullu audzētavas “Dognik Bulls” galvenais virziens ir senāko amerikāņu asins līniju saglabāšana. Lai to izdarītu, jūs laiku pa laikam veicat pārošanos ārpus mūsu audzētavas (ceļošanas pārošanās 2000-3000 km attālumā), lai atšķaidītu mūsu suņu asinis ar citām Amerikas asinīm. Mēs ļoti mīlam, novērtējam un cienām Polijas audzētavas Maximus audzētavas darbu. Atkārtoti vairojāmies ar tēviņiem no šīs audzētavas. Mēs bijām ļoti priecīgi par to, kā mūsu suņu asins līnijas apvienojās ar suņu no šīs audzētavas līnijām.
Mūsu amerikāņu pitbulterjeri ir daudzu valstu čempioni izstādēs (piemēram: Itālija, Lielbritānija, Vācija, Latvija, Lietuva, Igaunija, Baltkrievija, Ukraina, Krievija un tā tālāk). Daudzu valstu sporta sacensību uzvarētāji, dažkārt dalībnieku skaits sasniedza 100 dalībniekus vienās sacensībās! Starp citu, mums ir ne tikai personīgo bērnudārzu absolventi ar pārsteidzošiem rezultātiem sportā. Piemēram, mūsu pitbulls sienas lēciens 380 cm. Tāllēkšana 580 cm. Neatbalstīta augstlēkšana 215 cm. Bet mēs audzējam savas meitenes, lai tās kļūtu par regulārām uzvarētājām lielākajās sporta sacensībās visā pasaulē. Piemēram, pēdējā pārošanās mūsu audzētavā notika ar tēviņu vārdā KMK Rocky Balboa Aventador. Viņš kļuva par absolūto pitbullu un štābu sporta sacensību uzvarētāju Krievijā 5 reizes pēc kārtas viena gada laikā. Kopumā tajā gadā viņš ieguva 22 balvas. Protams, viņš uzvarēja nākamajos gados. Un viņš atstāja ļoti lielas pēdas amerikāņu pitbulterjeru sporta karjerā.
Visu mūsu suņu veselība tiek pārbaudīta, un mēs atļaujam vairoties tikai veseliem, pārbaudītiem pitbulliem.
Ja ir interese iegādāties Rīgas labāko pitbulu, raksti mums. Pirmajā ziņojumā pastāstiet par sevi, šī ir obligāta lieta.
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ja nedzīvojat Rīgā, bet jebkurā citā pilsētā vai valstī, mēs palīdzēsim jums piegādāt labāko pitbula kucēnu. Mūsu audzētavas pitbuli jau dzīvo 25 valstīs visā pasaulē.
Visi kucēni no audzētavas iziet vakcinēti ar Eiropas vakcīnām, ar Eiropas veterināro pasi, ar ADBA ciltsrakstiem, ar reģistrētu mikročipu, ar pirkuma-pārdošanas līgumu. Šobrīd bērnistabā ir pārdošanā vairāki zēni un meitenes.

Labākie pitbulli Rīgā. Pitbulls Rīga 2024