Mėlyna trispalvė American Bully šuniukai


2024 m. birželio mėnesį mūsų veislyne „Dognik Bull“ gims šuniukai! Laukiame mėlynos trispalvės ir tiesiog mėlynos (pilkos) spalvos American Bully šuniukų.
Šuniukų mama: Dognik Bulls Lilibet. Atvežtas iš Rusijos. Ją apžiūrėjo veterinaras, ji yra sveika. Veislės genetinių ligų neturi. Aš jau vieną kartą pagimdžiau amerikietišką patiną. Visi šuniukai užaugo idealiais Amerikos Bully veislės atstovais.
Šuniukų tėvas: Chaw Li Iva San Attilus. Atvežtas iš Rusijos. Ištirtas ir sveikas. Turi visiškai sveikus genetinius tyrimus (smegenėlių ataksija, tinklainės atrofija, degeneracinė mielopatija, hiperurikozurija). Latvijos čempionas, Baltarusijos didysis čempionas. „Bully Show 2023“ nugalėtojas specializuotoje Amerikos patyčių parodoje Latvijoje. Turi puikias šnerves, kvėpavimo sistemą, yra ištverminga ir sveika.
Abu tėvai visiškai atitinka Amerikos Bully veislės standartą. Reta mėlyna trispalvė spalva. Tėvai turi gerai išsivysčiusias šnerves (ne siauras, kaip daugelis sergančių Amerikos chuliganų). Šuniukų tėvai turi geras akis ir vokus. Atkreipkite dėmesį, kad dažnai prastos kokybės American Bullies turi nukarusius vokus. Ateityje nukarusius akių vokus reikės operuoti. Mūsų mėlynos trispalvės Amerikos priekabiautojai to neturi. Šuniukų tėvai gerai toleruoja karštį, daug vaikšto. Jie turi absoliučiai tiesias letenas, gerus klubus ir užpakalinių kojų kampus. Uodegos tinkamo ilgio, be įlinkimų.
Mūsų Amerikos chuliganų veislynas „Dognik Bulls“ veisiasi nuo 2011 m. Mes tikrai žinome, kaip atsivesti ir užauginti tobulą amerikietiškąjį šuniuką. O svarbiausia – sveikas šuniukas.
Kokios sąlygos yra įsigyjant mėlyną trispalvį šuniuką mūsų veislyne American Bully?

Šuniuko kaina 3000 eurų. Užstatas už šuniuko rezervaciją 500 eurų (įskaičiuotas į galutinę šuniuko kainą). Visi šuniukai į naujus namus keliauja nuo 8 iki 15 savaičių amžiaus. Tai priklauso nuo to, į kurią šalį vyks kiekvienas šuniukas (kiekviena šalis turi savo taisykles). Išvykimo metu visi mūsų American Bully šuniukai turi vakcinaciją, registruotą mikroschemą, Europos veterinarinį pasą, ABKC (American Bully Kennel Club) kilmės dokumentus ir grynaveislio šuniuko pirkimo-pardavimo sutartį. Kaip papildoma premija, visi šuniukų „American Bully“ savininkai iš veislyno „Dognik Bulls“ gauna priminimą apie tai, kaip jų šuniukas augo ir vystėsi. Instrukcijoje taip pat nurodoma, kaip ir kuo šerti, kaip tinkamai vedžioti šuniuką, supažindinti su šuniuku visa šeima ir pan. Aptariami American Bully šuniukų auginimo pagrindai. 20 A4 lapų su labai naudinga išskirtine informacija. Taip pat ir toliau konsultuojame savo šuniukų šeimininkus po šuniuko pardavimo, turintiems šunis iš Dognik Bulls tai nemokama.
Laukiame mėlynos trispalvės ir paprasto mėlynumo American Bully šuniukų „kišeninėje“ ir „klasikinėje“ tipo. Nuotraukoje šuniukų tėvai kergimo dieną.
Mūsų Amerikos chuliganai gyvena 25 šalyse visame pasaulyje. Padėsime pristatyti į Jums reikalingą miestą/šalį.
Norėdami rezervuoti American Bully šuniuką 2024 m., parašykite mums:
paštas:dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pagarbiai, Veronika Voitovska. Geriausio Amerikos patyčių darželio „Dognik Bulls“ savininkas. Patyręs šunų prižiūrėtojas. Daktaras. Gyvūnų psichologė.

Blue American Bully šuniukai, mėlyna trispalvė American Bully šuniukai, American Bully šuniukai 2024, pirkite mėlyną American Bully, pirkite pilką American Bully, pirkite mėlyną trispalvę American Bully.