Mėlynieji american bully šuniukai

Mėlynieji american bully šuniukai


Dognik Bulls veislynas parduoda nuostabų išskirtinės mėlynos spalvos American Bully šuniuką!
Puiki, stipri, plati, galinga American Bully mergina. Amžius — 3 mėn. Daxo, Phenomo, Eminento kraujas.
Slapyvardis pagal kilmę – Dognik Bulls Branwen.
Charakterio aprašymas: Aktyvus, malonus, gerai sutaria su žmonėmis ir gyvūnais. Kai ateina pas mus rinktis šuniukų, pirmasis eina į kontaktą. Jis eina pas visus žmones, niekieno nebijo, mėgsta sėdėti ant rankų. Žaidžia su visais žaislais. Ji visiškai be baimės išnaršė visą darželio teritoriją.
Išvaizdos aprašymas: didelė galva, puikus perėjimas nuo kaktos iki nosies, tobula kailio pigmentacija. Tvirtas kūnas. Lygios, galingos, stiprios letenos. Idealaus ilgio uodega. Diskvalifikuojančių defektų neturi. Tinka parodoms ir veisimui. Taip pat svarstome galimybę parduoti tik mylinčiai šeimai, norinčiai įsigyti gražų ir sveiką American Bully šuniuką. Laukiamas tipas – galinga „pocket“.
Dognik Bulls Branwen yra aukštos klasės šuniukas. Su ja mėgausitės gyvenimu, vaikščiosite parke, miškuose, eisite prie ežero, vaikščiosite po miestą ir mėgausitės gyvenimu. Ji visiškai sveika, kaip ir jos tėvai. Todėl pas veterinarą apsilankysite tik kartą per metus – kasmet atlikti kompleksinius skiepus. Branvenas myli žmones ir vaikus. Todėl visa jūsų šeima džiaugsis tokiu mažu ir maloniu „American Bully“ šuniuku.
Į naujus namus ji persikels pilnai paskiepyta, su tarptautinėje Europos duomenų bazėje registruota mikroschema, su Europos veterinariniu pasu, su kilmės dokumentais. Pilnas dokumentų komplektas.
Nuotraukos „American Bully blue puppies“. Dognik Bulls Branwen:


Tėvas: 815 Bully Camp Noise. Atvežtas iš JAV. Šalies čempionas parodose. Be ataksijos (american bully veislės ligos).


Motina: Dognik Bulls Lilibeth. Atvežtas iš Rusijos. Be ataksijos (american bully veislės ligos).


Parašykite mums, norėdami įsigyti mėlyną American Bully šuniuką:
paštas:dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Galite atvykti pasiimti šuniuko į veislyną asmeniškai. Arba sutarsime pristatymą. Mūsų mėlyni American Bully šuniukai gyvena 20 šalių visame pasaulyje.
Pagarbiai lopšelio-darželio vadovė Veronika Voitovska