Modrá american bully štěňata


Chovatelská stanice Dognik Bulls prodává krásné štěně American Bully v exkluzivní modré barvě!
Výborná, silná, široká, mohutná American Bully girl. Věk — 3 měsíce. Krev Dax, Phenom, Eminent.
Přezdívka podle rodokmenu — Dognik Bulls Branwen.
Popis postavy: Aktivní, milý, dobře vychází s lidmi i se zvířaty. Když si k nám přijdou vybrat štěňata, první jde do kontaktu. Chodí ke všem lidem, nikoho se nebojí, rád sedí na rukou. Hraje si se všemi hračkami. Naprosto nebojácně prozkoumala celé území školky.
Popis vzhledu: velká hlava, výborný přechod od čela k nosu, perfektní pigmentace srsti. Silné tělo. Hladké, silné, silné tlapky. Ocas dokonalé délky. Nemá žádné diskvalifikační vady. Vhodné na výstavy a chov. Zvažujeme také možnost prodeje jen milující rodině, která si chce koupit krásné a zdravé štěně American Bully. Očekávaným typem je výkonná „kapsa“.
Dognik Bulls Branwen je štěně vysoké třídy. S ní si budete užívat života, procházet se parkem, lesy, chodit k jezeru, procházet se po městě a užívat si života. Je naprosto zdravá, stejně jako její rodiče. Veterináře proto budete navštěvovat pouze jednou ročně — provést každoroční komplexní očkování. Branwen miluje lidi a děti. Z tak malého a hodného štěněte American Bully bude mít proto radost celá vaše rodina.
Do nového domova se bude stěhovat plně očkovaná, s mikročipem registrovaným v mezinárodní evropské databázi, s evropským veterinárním pasem, s průkazem původu. Kompletní sada dokumentů.
Fotografie štěňat «American Bully blue». Dognik Bulls Branwen:


Otec: 815 Bully Camp Noise. Dovezeno z USA. Šampion republiky na výstavách. Bez ataxie (nemoc plemene american bully).


Matka: Dognik Bulls Lilibeth. Dovezeno z Ruska. Bez ataxie (nemoc plemene american bully).


Napište nám, abyste si koupili modré štěně American Bully:
E-mail:dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pro štěně si můžete přijít osobně do chovatelské stanice. Nebo zajistíme doručení. Naše modrá štěňata American Bully žijí ve 20 zemích po celém světě.
S pozdravem vedoucí jesle Veronika Voitovska