Modré trikolórne šteniatka American Bully


V júni 2024 sa v našej chovateľskej stanici American Bully “Dognik Bulls” narodia šteniatka! Čakáme šteniatka American Bully modrej trikolóry a len modrých (sivých) farieb.
Matka šteniatok: Dognik Bulls Lilibet. Dovezené z Ruska. Bola vyšetrená veterinárom a je zdravá. Nemá genetické choroby plemena. Už som raz porodila amerického samčeka. Všetky šteniatka vyrástli v ideálnych predstaviteľov plemena American Bully.
Otec šteniatok: Chaw Li Iva San Attilus. Dovezené z Ruska. Vyšetrené a zdravé. Má úplne zdravé genetické testy (cerebelárna ataxia, atrofia sietnice, degeneratívna myelopatia, hyperurikozúria). Šampión Lotyšska, Grandšampión Bieloruska. Víťaz „Bully Show 2023“ na American Bully Specialty Show v Lotyšsku. Má výborné nozdry, dýchacie ústrojenstvo, je otužilý a zdravý.
Obaja rodičia sú úplne v štandarde plemena American Bully. Vzácna modrá trikolóra. Rodičia majú dobre vyvinuté nozdry (nie úzke, ako mnohí chorí americkí tyrani). Rodičia šteniatok majú dobré oči a očné viečka. Upozorňujeme, že často nekvalitní americkí násilníci majú ovisnuté viečka. V budúcnosti budú ochabnuté viečka vyžadovať operáciu. Toto naše modré trikolórne americké tyrany nemajú. Rodičia šteniatok dobre znášajú teplo a veľa chodia. Majú absolútne rovné labky, dobré boky a zauhlenie zadných končatín. Chvosty majú správnu dĺžku, bez zalomení.
Naša americká chovateľská stanica «Dognik Bulls» chová plemeno od roku 2011. Naozaj vieme, ako porodiť a vychovať dokonalé šteniatko American Bully. A čo je najdôležitejšie, zdravé šteniatko.


Aké sú podmienky zakúpenia šteniatka modrej trikolóry v našej chovateľskej stanici American Bully? Cena šteniatka je 3000 eur. Záloha za rezerváciu šteniatka je 500 eur (zahrnutá v konečnej cene šteniatka). Všetky šteniatka odchádzajú do nových domovov vo veku 8 až 15 týždňov. Záleží na tom, do ktorej krajiny každé šteniatko pôjde (každá krajina má svoje pravidlá). Všetky naše šteniatka American Bully majú v čase odchodu očkovanie, registrovaný mikročip, európsky veterinárny pas, rodokmeň ABKC (American Bully Kennel Club) a kúpno-predajnú zmluvu na čistokrvné šteniatko. Ako ďalší bonus dostanú všetci majitelia šteniatok American Bully z chovateľskej stanice Dognik Bulls pripomienku, ako ich šteniatko rástlo a vyvíjalo sa. Návod vám tiež povie, ako a čím kŕmiť, ako správne venčiť šteniatko, predstaviť šteniatko celej rodine a pod. Diskutuje sa o základoch výchovy šteniatok American Bully. 20 strán A4 s veľmi užitočnými exkluzívnymi informáciami. Majiteľom našich šteniatok pokračujeme aj v poradenstve po predaji šteniatka, je to zadarmo pre tých, ktorí majú psíkov od Dognik Bulls.
Očakávame šteniatka modrá trikolóra a obyčajná modrá American Bully v «vreckovom» a «klasickom» type. Na fotke sú rodičia šteniatok v deň ich krytia.
Naši americkí násilníci žijú v 25 krajinách po celom svete. Pomôžeme s doručením do mesta/krajiny, ktorú potrebujete.
Pre rezerváciu šteniatka American Bully v roku 2024 nám napíšte:
E-mail:dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
S pozdravom Veronika Voitovská. Majiteľ najlepšej americkej tyranskej škôlky „Dognik Bulls“. Odborný psovod. Doktor. Zvierací psychológ.

Šteniatka Blue American Bully, šteniatka Blue tricolor American Bully, Šteniatka American Bully 2024, kúpte Blue American Bully, kúpte sivého American Bully, kúpte si Blue tricolor American Bully.