Müüa Ameerika pitbullterjeri kutsikad


Müüa eksklusiivne tüdruk Ameerika pitbullterjer punannaks! Ametlikust lasteaiast “DOGNIK BULLS”. Kennel on registreeritud ADBA-s (American Dog Breeders Association).
Kutsika video. Hüüdnimi: Dognik Bulls California:

Video kutsikast esimest korda jooksulindil 4 kuu vanuselt. Pange tähele, et kutsikas ei karda absoluutselt jooksulinti, seda, et ta on rakmetega kinnitatud ja tema mõlemal küljel on seinad. Ja see, et põrand kutsika jalge all väriseb. Müüa eksklusiivne tüdruk Ameerika pitbullterjer rednose! Tõelistele pitbullterjerite tõu ADBA asjatundjatele. Pange tähele ka seda, et me premeerime kutsikat ainult oma hääle ja käteplaksutusega. Ta jookseb lihtsalt idee pärast. See on tõeline kirg, pealehakkamine ja surve. Me ei kasuta toitu ega mänguasju lisamotivatsiooniks. See on tippklassi pitbullterjer.

Meie Dognik Bullsi California vanemad. Toodud Ameerikast ja Brasiiliast. Tšempionid spordis ja näitustel mitmes riigis.

Müüa Ameerika pitbullterjeri kutsikas. Sugupuu hüüdnimi: Dognik Bulls California. Vanus: 4 kuud. Kõrvad: lahti. Värvus: šokolaadipunane. Hammustus (hambad): käärhambumus (parim hambumus Ameerika pitbullterjerite jaoks). Vanemad: Millers Wild Storm (Ameerika) x Hoffs Banshee (Brasiilia). Ussitõrje: 4 korda. Vaktsineeritud: täielikult (kaks kompleksvaktsiini ja marutaudivastane vaktsineerimine). Mikrokiip: saadaval ja registreeritud lemmikloomade andmebaasis. Pass: Euroopa veterinaarpass, mis kehtib igas maailma riigis. Sugupuu: ABDA, jah. Hind: 1700 eurot või 2000 dollarit.
Iseloom: aktiivne, lahke, armastab jalutada, mänguasjadega joosta, armastab inimeste tähelepanu.
Ameerika pitbullterjeri kutsika ostmiseks kirjuta meile DOGNIK BULLS kennelis:
Instagram: dognikbulls
E-post: dognikb@gmail.com

Avatud on ka teiste Ameerika pitbullterjerite kutsikate registreerimine. Nad sünnivad 2 kuu pärast. Kolmest erinevast pitbullterjerite aretuspaarist. Hind 2000 eurot või 2200 dollarit. Kohaletoimetamine ükskõik millisesse maailma riiki. Meie pitbullterjerid elavad 25 riigis erinevatel mandritel.

Müüa Ameerika pitbullterjeri kutsikad, osta Ameerika pitbullterjeri kutsikas, müüa ameerika pitbullterjer punanina.