Müüa Komany kenneli pitbulli kutsikad


Eksklusiivsed kutsikad Euroopas! Paaritus: Dognik Bulls Godena x Maximus Eightball. Ainus ja tihe Ameerika pitbullterjerite vereliinide kogum: Komany kennel pitbull ja Genetic kennel pitbull.
Kutsikate sündi ootame sügisel 2024. Broneeringud on avatud.
Ootame tõelise pitbullterjeri temperamendiga kutsikaid: julged, kartmatud, aktiivsed, hea tõukevõimega, mänguhimu ja tugeva haardega. Väga mõistlik ja adekvaatne inimeste ja laste suhtes.
Kutsikate ema: Dognik Bulls Godena. Sündis meie lasteaias. Järglasi testitud emane. Ta sünnitas kolm pesakonda Ameerika pitbullterjerite kutsikaid. Kõik kolm korda arenes ta erinevatele isastele. Vereliinid: Vana perekonna punane nina, Lonzo, punane hoiatus. Tulevane kutsikate ema ise sündis importkoertest. Tema isa toodi Ameerika lasteaiast Real Deal Chocolates (Florida, Ameerika). Tšempion näitustel ja spordis mitmes riigis. Täieliku tšempioni sugupuu esindaja (kõigil esivanematel on spordivõistlustel Ameerika tiitlid, jõutõmbevõistluste suurmeistrid, ADBA meistrid). Dognik Bulls Godena ema toodi Bulgaaria kennelist “Zorba kennel”. Eraldi töötav aretus. Dognik Bulls Godena on suurepärane koer. Suurepärane iseloom, lihtne treenida ja kontrollida. Väga hasartne ja sportlik. Ei ole tõugu geneetilisi haigusi (testimine). Elab lasteaias ja väikese lapsega. Ideaalne sotsiaalselt turvaline koer.

American pitbull terrier kennel breeding
Kutsikate isa: Maximus Eightball. Ainuke sellise sugupuuga isane Ameerika pitbullterjer Euroopas! See on eksklusiivne koer. Meie kennelil on väga vedanud, et Poola kenneli “Maximus kennel” omanik nõustus seda isast aretama. Oleme uhked oma koerte ja tulevaste kutsikate üle. Ta kannab selliseid haruldasi pitbulli vereliine nagu: Komany pitbull kennel, Genetic pitbull kennel, Lonzo pitbulli vereliinid. Tervise osas täielikult uuritud. Puudub puusa- ja küünarliigeste düsplaasia (tulemused AA/00). Ei oma tõugu geneetilisi haigusi (sertifikaat). Tal on terve süda (sertifikaat).


Kutsika eeldatavad värvid: must, must ja brindle, punase ninaga šokolaad, punase ninaga punane ja brindle, musta ninaga punane, punase ninaga punane.
Kõigil kutsikatel on ADBA tõuraamat, vaktsineerimised, veterinaarpass, registreeritud mikrokiip, ostu-müügileping.
See on paaritumine Poolaga. See tähendab, et 1-2 nädalaks läheme Poolasse elama ja paarituma. Kutsikate hind väljaaretusest kuni selle taseme isaseni on 2500 eurot.
Need on esivanemad kutsikate sugupuus. See on veebipõhine sugupuu. Igal pitbulli kutsikal on ADBA klubi trükitud formaadis sama

Lisainfo, broneeringu üksikasjad ja muud küsimused:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Meie Ameerika pitbullterjerid elavad 25 riigis üle maailma. Kohaletoimetamine saadaval kogu Euroopas, USA-s, Kanadas, Brasiilias.

Müüa Komany kennel pitbulli kutsikad, komany kennel pitbull, genetic kennel pitbull, lonzo bloodline pitbull