Найкращі пітбулі в Україні

Ласкаво просимо до розплідника пітбулів «Dognik Bulls». По праву, ми вважаємося одним з найбільших і відомих розплідників американських пітбультер’єрів у Європі.
З 2011 року ми щільно займаємося породою пітбуль. Основні собаки в наш розплідник були привезені з Америки, Бразилії, Росії, Болгарії. Головним напрямом у нашому розведенні американських пітбультер’єрів є збереження старих американських ліній розведення. Збереження «старого» зовнішнього вигляду пітбулів, а також ідеальної психіки. Всі наші пітбулі дуже працездатні, витривалі, азартні, мускулисті. Подивіться та переконайтесь самі (найкращі пітбулі в Україні):

Маючи свою чітку лінію розведення та свій певний типаж, періодично ми додаємо крові інших розплідників у наше розведення. Це необхідно, щоб зберегти різноманітність собак. Ми їздимо на в’язки за 2000-3000 тисяч кілометрів, щоб отримати цуценят пітбуля найвищої якості. Наші суки в’язалися до таких топових собак американських пітбультер’єрів, як Maximus No Regrets, Maximus Mad Max, KMK Rocky Balboa, Unique Mango Milcolm. Всі ці собаки відомі у світі американських пітбультер’єрів — своїм шикарним походженням, своїми спортивними результатами та відмінним здоров’ям.
По праву, можу сказати, що у нас найкращі пітбулі в Україні. А також величезний багаж знань у кінології, дресируванні американських пітбультер’єрів, розведенні пітбулів зі стабільною психікою тощо.
Керівник розплідника-Veronika Voitovska. Сертифікований експерт-кінолог, суддя виставок американських пітбультер’єрів, суддя спортивних змагань, лікар.
Яка ціна наших найкращих пітбулів в Україні? Ціна цуценят пітбуля в розпліднику «Dognik Bulls» залежить від кожної в’язки, в середньому це 1500-2000 євро.
Якщо ви зацікавлені у купівлі кращого цуценя пітбуля в Україні, пишіть нам:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Американські пітбультер’єри з нашого розплідника живуть у 25 країнах світу. При необхідності організуємо доставку в будь-яку точку світу.
Зверніть увагу, нам дуже важливо, в які сім’ї ми продаємо наших цуценят. Тому обов’язково напишіть про себе, коли зв’язуєтесь з нами щодо покупки цуценя.
На даний момент у нас продається кілька цуценят американського пітбультер’єру: 1 хлопчик та 3 дівчинки.

Найкращі пітбулі в Україні