Najlepší pitbulli na Slovensku


Vitajte v chovateľskej stanici pitbulla Dognik Bulls. Právom sme považovaní za jednu z najväčších a najznámejších chovateľských staníc amerických pitbulteriérov v Európe.
Od roku 2011 sa úzko venujeme plemenu pitbull. Hlavné psy našej chovateľskej stanice boli privezené z Ameriky, Brazílie, Ruska a Bulharska. Hlavným smerom v našom chove amerických pitbulteriérov je zachovanie starých amerických chovných línií. Zachovanie „starého“ vzhľadu pitbulov, ako aj ideálnej psychiky. Všetci naši pitbulli sú veľmi výkonní, vytrvalí, vášniví a svalnatí. Pozrite sa a presvedčte sa sami (najlepší pitbulli na Slovensku):

Keďže máme vlastnú jasnú líniu chovu a vlastný špecifický typ, pravidelne do nášho chovu pridávame krv z iných škôlok. Je to potrebné na zachovanie rozmanitosti psov. Cestujeme 2 000 – 3 000 000 tisíc kilometrov za chovom, aby sme získali šteniatka pitbulla najvyššej kvality. Naše sučky odchovali špičkových amerických pitbulteriérov ako sú: Maximus No Regrets, Maximus Mad Max, KMK Rocky Balboa, Unique Mango Milcolm. Všetci títo psi sú vo svete amerických pitbulteriérov známi pre ich luxusný pôvod, ich športové výkony a vynikajúce zdravie.
Právom môžem povedať, že máme najlepších pitbulov na Slovensku. A tiež obrovské množstvo vedomostí z kynológie, výcviku amerických pitbulteriérov, chovu pitbulov so stabilnou psychikou atď.
Vedúcou škôlky je Veronika Voitovská. Certifikovaný psovod, výstavný rozhodca amerického pitbulteriéra, rozhodca športových súťaží, lekár.
Aká je cena našich najlepších pitbulov na Slovensku? Cena šteniatok pitbulla v chovateľskej stanici Dognik Bulls závisí od každého krytia, v priemere je to 1500-2000 eur.
Ak máte záujem o kúpu najlepšieho šteniatka pitbulla na Slovensku, napíšte nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Americkí pitbulteriéri z našej chovateľskej stanice žijú v 25 krajinách sveta. V prípade potreby zabezpečíme doručenie kamkoľvek na svete.
Upozorňujeme, že je pre nás veľmi dôležité, ktorým rodinám naše šteniatka predávame. Takže určite o sebe napíšte, keď nás budete kontaktovať ohľadom kúpy šteniatka.
Momentálne máme na predaj niekoľko šteniatok amerického pitbulteriéra: 1 chlapec a 3 dievčatá.

Najlepší pitbulli na Slovensku