Najlepší pitbulli v Bratislave


Vitajte v chovateľskej stanici pitbulla Dognik Bulls. Od roku 2011 pracujeme s americkými pitbulteriérmi a chováme čistokrvné pitbuly amerických línií.
Hlavná zásoba škôlky bola privezená zo Strednej a Južnej Ameriky. Z času na čas sme priviezli psov z Európy a Ruska. V našej chovateľskej stanici najlepších pitbullov v Bratislave sú zastúpené tieto krvné línie: OFRN (Old Family Red Nose — Amerika), Red Alert (Amerika), Jumbo (Juhoslávia), DDWW (stará krv, Ukrajina).
Určite je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Pozrite sa na našich pitbulov. Aké sú harmonické a proporčné, s veľkými krásnymi hlavami. Svalnatý, vášnivý, vytrvalý:

Hlavným smerom bratislavskej pitbullovej škôlky „Dognik Bulls“ je zachovanie najstaršej možnej americkej krvi. Za týmto účelom z času na čas robíte párenia mimo našej chovateľskej stanice (cestovné párenia vzdialené 2000-3000 km), aby ste rozriedili krv našich psov s inou americkou krvou. Prácu poľskej chovateľskej stanice Maximus veľmi milujeme, oceňujeme a rešpektujeme. Opakovane sme chovali so samcami z tejto chovateľskej stanice. Boli sme úplne nadšení z toho, ako sa krvné línie našich psov spojili s líniami psov z tejto chovateľskej stanice.
Naši americkí pitbulteriéri sú šampiónmi mnohých krajín na výstavách (napr.: Taliansko, Veľká Británia, Nemecko, Lotyšsko, Litva, Estónsko, Bielorusko, Ukrajina, Rusko a podobne). Víťazi športových súťaží v mnohých krajinách, niekedy počet účastníkov dosiahol 100 účastníkov v jednej súťaži! Mimochodom, nemáme len absolventov osobných škôlok s úžasnými výsledkami v športe. Napríklad náš pitbull skok na stenu 380 cm Skok do diaľky 580 cm Skok do výšky 215 cm bez podpory Ale naše dievčatá chováme tak, aby sa stali pravidelnými víťazkami veľkých športových súťaží po celom svete. Napríklad posledné párenie v našej chovateľskej stanici bolo so samcom menom KMK Rocky Balboa Aventador. V priebehu jedného roka sa 5-krát po sebe stal absolútnym víťazom športových súťaží pitbullov a štábov v Rusku. Celkovo v tom roku získal 22 cien. V ďalších rokoch samozrejme vyhral. A zanechal veľmi veľkú stopu v športovej kariére amerických pitbull teriérov.
Všetky naše psy sú zdravotne vyšetrené a chov povoľujeme len zdravým, osvedčeným pitbulom.
Ak máte záujem o kúpu najlepšieho pitbulla v Bratislave, napíšte nám. V prvej správe nám povedzte o sebe, toto je povinná položka.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ak nežijete v Bratislave, ale v akomkoľvek inom meste alebo krajine, pomôžeme vám doručiť to najlepšie šteniatko pitbulla. Pitbully z našej škôlky žijú už v 25 krajinách sveta.
Všetky šteniatka odchádzajú zo škôlky zaočkované európskymi vakcínami, s európskym veterinárnym pasom, s ADBA rodokmeňom, s registrovaným mikročipom, s kúpno-predajnou zmluvou. V škôlke je momentálne na predaj niekoľko chlapcov a dievčat.

Najlepší pitbulli v Bratislave. Pitbulls Bratislava 2024