Najlepsze pitbulle w Polsce


Witamy w hodowli pitbulli Dognik Bulls. Słusznie jesteśmy uważani za jedną z największych i najbardziej znanych hodowli amerykańskich pitbulterierów w Europie.
Od 2011 roku jesteśmy blisko związani z rasą pitbulli. Główne psy w naszej hodowli sprowadzono z Ameryki, Brazylii, Rosji i Bułgarii. Głównym kierunkiem naszej hodowli American Pitbull Terrier jest zachowanie starych amerykańskich linii hodowlanych. Zachowanie „starego” wyglądu pitbulli, a także idealnej psychiki. Wszystkie nasze pitbulle są bardzo wydajne, wytrzymałe, pełne pasji i muskularne. Zajrzyj i przekonaj się sam (najlepsze pitbulle w Polsce):

Mając własną, przejrzystą linię hodowlaną i swój specyficzny typ, okresowo dodajemy do naszej hodowli krew z innych szkółek. Jest to konieczne, aby zachować różnorodność psów. Aby uzyskać najwyższej jakości szczenięta pitbulla, pokonujemy 2 000-3 000 tysięcy kilometrów. Nasze suki pokryły tak czołowe samce pitbulteriera amerykańskiego jak: Maximus No Regrets, Maximus Mad Max, KMK Rocky Balboa, Unique Mango Milcolm. Wszystkie te psy są znane w świecie amerykańskich pitbulterierów ze swojego luksusowego pochodzenia, wyników sportowych i doskonałego zdrowia.
Śmiało mogę powiedzieć, że mamy najlepsze pitbulle w Polsce. A także ogromna wiedza z zakresu kynologii, szkolenia amerykańskich pitbulterierów, hodowli pitbulli o stabilnej psychice itp.
Kierownikiem żłobka jest Weronika Wojtowska. Certyfikowany treser psów, sędzia wystawowy American Pit Bull Terrier, sędzia zawodów sportowych, lekarz.
Jaka jest cena naszych najlepszych pitbulli w Polsce? Cena szczeniąt pitbulla w hodowli Dognik Bulls uzależniona jest od każdego krycia, średnio wynosi 1500-2000 euro.
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem najlepszego szczeniaka pitbulla w Polsce napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Amerykańskie pitbulteriery z naszej hodowli żyją w 25 krajach świata. W razie potrzeby zorganizujemy dostawę w dowolne miejsce na świecie.
Należy pamiętać, że bardzo ważne jest dla nas do jakich rodzin sprzedajemy nasze szczenięta. Dlatego pamiętaj, aby napisać o sobie, kontaktując się z nami w sprawie zakupu szczenięcia.
Aktualnie mamy na sprzedaż kilka szczeniąt rasy American Pitbull Terrier: 1 chłopiec i 3 dziewczynki.

Najlepsze pitbulle w Polsce