Наскільки небезпечні американські пітбультер’єри?


Реальний досвід від власника розплідника американських пітбультер’єрів з 2011 року.
Основні пункти, чому американських пітбуль тер’єрів вважають небезпечними. Нібито часто нападають на людей. Нібито вони не можуть жити у сім’ях з дітьми. А також не дружать із іншими собаками.
А тепер докладно з прикладами щодо кожного пункту. Про напад пітбуль тер’єрів на людей. Спочатку порода виводилася для боїв. Тобто пітбулі билися з пітбулями. А агресія до людини (будь-який прояв агресії) була вибраковкою. Бо коли собаки билися, вони мали бути без нашийників. І людина мала зуміти їх відтягнути один від одного, за потреби. Собаки, які в азарті бою могли переключити свою увагу на людину, вже були вибраковуванням. Тобто всю історію породи американський пітбуль тер’єр побудовано на забороні агресії до людини. На даний момент у мене в розпліднику 10 американських пітбуль тер’єрів різних кревних ліній. Жоден із цих собак навіть не подумає напасти на мене чи почати конфліктувати зі мною. З цих собак у мене три собаки. Вони чудово ставляться до незнайомих людей на вулиці. За потреби, пітбуля, як і будь-якого собаку, можна навчити охороняти. Але уроджено вони не мають охоронних якостей. На відміну від таких порід собак, як добермани, німецькі вівчарки, малинуа, ротвейлери. Ці собаки виведені із можливістю йти на конфлікт із людиною. У їхній генетичній програмі закладено робочі функції. А робота для них – це охорона. Вона спочатку має на увазі можливість конфлікту з людиною. Тому такі породи собак кусають людей і не відчувають при цьому дискомфорту. Адже це закладено у їхній крові.
За проведеними мною дослідженнями, всі відомі справи, де «пітбуль покусав людину», були неправдою. Бо це не були чистопородні американські пітбультер’єри. Тобто собаки з повним і достовірним родоводом (ADBA або UKC). Звичайно, я чула про випадки поганого (неякісного) розведення американських пітбулів. Де в’язали двох пітбулів із поганою психікою. Такі собаки можуть видавати несподівані реакції на будь-яку дію. Саме тому так важливо купувати цуценя американського пітбуль тер’єрів у відомому розпліднику. Наприклад, у нашому розпліднику пітбулів «DOGNIK BULLS».
Далі. Я провела дослідження, щоб оцінити, наскільки поширені пітбуль тер’єри в Європі. Тобто наскільки їх більше чи менше ніж людей, що кусають, лабрадорів, доберманів, ротвейлерів, вівчарок. Статистика: пітбулі дозволені у Фінляндії, Латвії, Естонії, Україні, Білорусі, Росії, Швеції, Чехії, Ірландії, Італії, Словенії. Пітбуль тер’єри можуть жити, але з додатковими дозволами від власників (тобто вважайте, коли ви заплатите державі додаткові гроші, а також сплатите громадянське страхування): у Швейцарії, Іспанії, Литві. Пітбулі повністю заборонені у Франції (хоча насправді їх там живе дуже багато, навіть чистопородних), Великобританії (насправді британці купують дуже багато пітбулів щомісяця з країн Східної Європи), у Хорватії, Німеччині. Тобто в половині країн Європи є або заборона або обмеження на володіння собаки породи пітбуль тер’єр. Отже, яка може бути реальна статистика? Жодна. Не заборонені ротвейлери, добермани, німецькі вівчарки справді кусають людей. Але оскільки їм це належить за породою, то влада різних країн не діє. Вирішили 40 років тому, що банітимуть скрізь пітбуль тер’єрів. Тож цим і займаються. Хоча це абсолютно несправедливо по відношенню до справді породистих пітбуль тер’єрів.
Про життя американських пітбуль тер’єрів та дітей. Насправді, пітбулі чудово живуть із дітьми. Як і будь-яка інша порода собак. Пам’ятайте, пітбуль-це просто активний собака, енергійний, люблячий довгі прогулянки і свою сім’ю. Це не монстр який народжується і хоче вкусити за живіт проходить повз дитину. Пітбуль, як і будь-який інший собака, хоче кохання, уваги, смачної та корисної їжі.
Наші американські пітбуль тер’єри з розплідника «DOGNIK BULLS» чудово живуть із нашою донькою. Їй рік. А також щодня гуляють із дітьми наших сусідів. А цих дітей 6 в одних сусідів та двоє в інших сусідів. Як думаєте, чи дозволив би хтось контактувати дітям з купою американських пітбуль тер’єрів, якби вони були неадекватні? Ось вам реальне життя із пітбулями. Вони не є небезпечними, якщо народжені від добрих батьків і вирощені психічно здоровими людьми.
Розкажу вам справді сумну історію. Якось купив один чоловік з Естонії у мене цуценя. У сім’ї троє дітей. Цуценя прожило з ними рівно два тижні. Потім він подзвонив і сказав, що боїться, що через рік пітбуль покусає всіх його дітей.
Я, як хороший заводчик, сказала, щоб він привозив цуценя назад. Протягом усіх цих двох тижнів дружина цієї людини надсилала фотографії цуценя з дітьми, і все було добре.
Привозить цей клоун мені собаку. А щеня просто втискається в землю. Видно, що її били. За що можна бити маленьке цуценя у 4 місяці? Абсолютно неадекватний покупець. Я відновлювала психіку цього пітбуля

кілька місяців. Вона боялася коли поруч із нею піднімали руку. Тобто, цей чоловік бив її весь час, що вона жила з ними. Навіщо? Що спонукало людину вагою понад 100 кг бити щеня? Зламати психіку щенят дуже легко. Навіть якщо це пітбуль тер’єр гарного розведення. Цуценята все вбирають із навколишнього середовища.
Коли ми забрали цуценя назад (з нами були наші сусіди з дітьми), то пішли до сусідів смажити шашлики. Цуценя чудово було біля нас, спілкувалося з дітьми і не виявляло жодної агресії. Тільки була налякана.
Зрештою, ми залишили цього цуценя у нас в розпліднику. Вона мені дуже подобалася. Через місяць після того, як її повернули нам, ми вже взяли участь у двох виставках. Експерти зазначали в описі, що цуценя затиснуте і йому необхідно більше контакту з людьми. А в мене не було настрою пояснювати, що цей контакт із людьми ми шукаємо на виставці. Проведення маленького пітбуля разом зі мною. Повернення їй віри людям. Ще за місяць я, маючи колосальний досвід, майже повністю відновила її психіку. І ми знову відвідали дві виставки. На цей раз усі експерти хвалили маленького чудового пітбуля.
На даний момент від цієї історії минув рік. Це цуценя стало чудовим американським пітбуль тер’єрів. Вона дружить із собаками, людьми, дітьми. Із задоволенням бігає на біговій доріжці, гуляє лісом, їздить виставками. Облизує нашу доньку і спить животом догори. Вона абсолютно щаслива та розслаблена.
Тож я скажу вам так. Небезпечними собаки роблять люди. Самі по собі добрі американські пітбуль тер’єри не є небезпечними. Вони дружелюбні та веселі. Вони люблять життя і насолоджуються кожною його хвилиною.
Американські пітбуль тер’єри можуть жити з іншими собаками. Потрібно правильно підбирати лінії розведення. Наші пітбулі живуть і дружать між собою.
Якщо ви дійсно хочете завести цуценя американського пітбуль тер’єру. Але у вас є сумніви, чи небезпечні пітбулі. Напишіть нам у розплідник пітбулів «DOGNIK BULLS». Ми обговоримо саме вашу ситуацію і вирішимо, чи дійсно вам потрібний такий активний собака, як пітбуль.
Зі свого боку я гарантую що всі американські пітбуль тер’єри Dognik Bulls мають стабільну психіку і не є небезпечними.
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Всі цуценята пітбуль тер’єра в нашому розпліднику проглистогонені, вакциновані, з європейським ветеринарним паспортом, з родоводом ADBA, із зареєстрованим мікрочіпом, з договором. Ціна цуценя пітбуль тер’єру Dognik Bulls: 2000-2500 євро (2200-2700 доларів). Наші американські пітбуль тер’єри живуть у 26 країнах світу. Наш розплідник знають і нам довіряють багато років.
Зараз у розпліднику є одне щеня пітбуль тер’єра на продаж. А також ми чекаємо на народження цуценят від трьох різних батьків:

Пітбуль покусав людину, щеня пітбуль тер’єра на продаж, наскільки небезпечні американські пітбуль тер’єри