Nejlepší pitbull v ČR
Vítejte v chovatelské stanici pitbullů Dognik Bulls. Po právu jsme považováni za jednu z největších a nejznámějších chovatelských stanic amerických pitbulteriérů v Evropě.
Od roku 2011 se úzce zabýváme plemenem pitbull. Hlavní psi v naší chovatelské stanici byli přivezeni z Ameriky, Brazílie, Ruska a Bulharska. Hlavním směrem v našem chovu amerických pitbulteriérů je zachování starých amerických chovných linií. Zachování „starého“ vzhledu pitbulů a také ideální psychiky. Všichni naši pitbulové jsou velmi výkonní, vytrvalí, vášniví a svalnatí. Podívejte se a přesvědčte se (nejlepší pitbulové v ČR):

S vlastní jasnou linií chovu a vlastním specifickým typem pravidelně přidáváme do našeho chovu krev z jiných školek. To je nezbytné pro zachování rozmanitosti psů. Za chovem jezdíme 2 000-3 000 tisíc kilometrů, abychom získali štěňata pitbulla nejvyšší kvality. Naše fenky odchovali k takovým špičkovým psům amerického pitbulteriéra jako jsou: Maximus No Regrets, Maximus Mad Max, KMK Rocky Balboa, Unique Mango Milcolm. Všichni tito psi jsou ve světě amerických pitbulteriérů známí pro svůj luxusní původ, sportovní výkon a vynikající zdraví.
Po právu mohu říci, že máme nejlepší pitbully v ČR. A také obrovské množství znalostí v kynologii, výcviku amerických pitbulteriérů, chovu pitbulů se stabilní psychikou atp.
Vedoucí školky je Veronika Voitovská. Certifikovaný psovod, výstavní rozhodčí Amerického pitbulteriéra, rozhodčí sportovních soutěží, lékař.
Jaká je cena našich nejlepších pitbulů v ČR? Cena štěňat pitbulla v chovatelské stanici Dognik Bulls se odvíjí od každého krytí, v průměru je to 1500-2000 eur.
Pokud máte zájem o koupi nejlepšího štěněte pitbulla v ČR, napište nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Američtí pitbulteriéři z naší chovatelské stanice žijí ve 25 zemích světa. V případě potřeby zajistíme doručení kamkoli na světě.
Upozorňujeme, že je pro nás velmi důležité, do kterých rodin naše štěňata prodáváme. Určitě o sobě napište, až nás budete kontaktovat ohledně nákupu štěněte.
Momentálně máme na prodej několik štěňat amerického pitbulteriéra: 1 kluka a 3 holčičky.

Nejlepší pitbull v ČR