Niebieskie trójkolorowe szczenięta American Bully


W czerwcu 2024 w naszej hodowli American Bully „Dognik Bulls” przyjdą na świat szczenięta! Czekamy na szczenięta American Bully w kolorze niebieskim tricolor i tylko niebieskim (szarym).
Matka szczeniąt: Dognik Bulls Lilibet. Przywieziony z Rosji. Jest pod opieką lekarza weterynarii i jest zdrowa. Nie posiada rasowych chorób genetycznych. Już raz urodziłam amerykańskiego samca. Wszystkie szczenięta wyrosły na idealnych przedstawicieli rasy American Bully.
Ojciec szczeniąt: Chaw Li Iva San Attilus. Przywieziony z Rosji. Przebadany i zdrowy. Ma całkowicie zdrowe badania genetyczne (ataksja móżdżkowa, zanik siatkówki, mielopatia zwyrodnieniowa, hiperurykozuria). Champion Łotwy, Grand Champion Białorusi. Zwycięzca „Bully Show 2023” na American Bully Specialty Show na Łotwie. Ma doskonałe nozdrza, układ oddechowy, jest wytrzymały i zdrowy.
Oboje rodzice są całkowicie w standardzie rasy American Bully. Rzadki niebieski trójkolorowy kolor. Rodzice mają dobrze rozwinięte nozdrza (nie wąskie, jak u wielu chorych American Bullies). Rodzice szczeniąt mają dobre oczy i powieki. Należy pamiętać, że często kiepskiej jakości American Bullies mają opadające powieki. W przyszłości opadające powieki będą wymagały operacji. Nasi niebiescy, trójkolorowi amerykańscy łobuzy tego nie mają. Rodzice szczeniąt dobrze znoszą upał i dużo chodzą. Mają absolutnie proste łapy, dobre biodra i kątowanie tylnych nóg. Ogony mają odpowiednią długość, bez załamań.
Nasza amerykańska hodowla bully „Dognik Bulls” istnieje w hodowli od 2011 roku. Naprawdę wiemy, jak urodzić i wychować idealnego szczeniaka rasy American Bully. A co najważniejsze, zdrowy szczeniak.


Jakie są warunki zakupu błękitnego trikolorowego szczeniaka w naszej hodowli American Bully? Cena szczenięcia to 3000 euro. Kaucja za rezerwację szczenięcia wynosi 500 euro (wliczona w końcową cenę szczenięcia). Wszystkie szczenięta trafiają do nowych domów pomiędzy 8 a 15 tygodniem życia. Zależy to od tego, do jakiego kraju trafi dany szczeniak (każdy kraj rządzi się swoimi prawami). Wszystkie nasze szczenięta American Bully w chwili wyjazdu posiadają szczepienia, zarejestrowany mikrochip, europejski paszport weterynaryjny, rodowód ABKC (American Bully Kennel Club) oraz umowę kupna-sprzedaży szczenięcia rasowego. Jako dodatkowy bonus, wszyscy właściciele szczeniąt American Bully z hodowli Dognik Bulls otrzymują przypomnienie o tym, jak rósł i rozwijał się ich szczeniak. Instrukcje mówią również, jak i co karmić, jak prawidłowo wyprowadzać szczeniaka, przedstawiać szczeniaka całej rodzinie i tak dalej. Omówiono podstawy hodowli szczeniąt rasy American Bully. 20 stron A4 z bardzo przydatnymi, ekskluzywnymi informacjami. W dalszym ciągu doradzamy właścicielom naszych szczeniąt po sprzedaży szczenięcia, jest to bezpłatne dla właścicieli psów Dognik Bulls.
Spodziewamy się szczeniąt niebiesko-trikolorowych i gładkich blue American Bully w typie «kieszonkowym» i «klasycznym». Na zdjęciu rodzice szczeniąt w dniu krycia.
Nasi amerykańscy łobuzy żyją w 25 krajach na całym świecie. Pomożemy w dostawie do żądanego miasta/kraju.
Aby zarezerwować szczeniaka American Bully w 2024 roku napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pozdrawiam, Weronika Wojtowska. Właściciel najlepszej amerykańskiej szkółki bully „Dognik Bulls”. Ekspert w obsłudze psów. Lekarz. Psycholog zwierząt.

Szczenięta Blue American Bully, niebieskie szczenięta American Bully, szczenięta American Bully 2024, kup niebieskie American Bully, kup szare American Bully, kup niebieskie tricolor American Bully.