Nopirkt bully classic Latvija


Mūsu amerikāņu bully audzētavā “Dognik Bulls” var iegādāties klasisku latviešu bully. Pavasarī no šīs mātes gaidām “klasiskā” tipa amerikāņu bully:
American bully kennel
Mammas segvārds ir Dognik Bulls Soo-Ah. Dzimis no tēva, kas atvests no Amerikas. Un no mātes, kas atvesta no Krievijas.
Pats Dognik Bulls Soo-Ah ir “klasiskā bully” tipa pārstāvis. Un tāpēc mēs sagaidām no viņas krāšņos tāda paša veida kausla kucēnus. Pārbaudīts un vesels. Turklāt Embark laboratorijā tika pabeigti ģenētiskie testi.
Visi kucēni būs attārpoti, vakcinēti, ar Eiropas veterināro pasi, ar reģistrētu mikročipu, ar kucēna pirkuma-pārdošanas līgumu, ar ABKC ciltsrakstiem. ABKC – American Bully Kennel Club ir lielākā organizācija pasaulē, kas reģistrē American Bully ciltsrakstus.
“Klasiskā” tipa American Bully kucēna cena ir 2000 eiro. Kā rezervēt American Bully klasisko kucēnu Latvijā? Rezervācijas depozīts 500 eiro (iekļauts kucēna gala cenā). Jūs paturat tiesības izvēlēties kucēnu (ja rezervācijas brīdī kucēni vēl nav dzimuši). Piemēram, jūs rezervējat zēna pirmo izvēli. Jūs veicat depozītu, un tiesības izvēlēties kucēnu tagad ir jūsu. Pēc kucēnu piedzimšanas visi cilvēki, kuri ir veikuši rezervācijas depozītu, ik pēc 2-3 dienām saņem svaigas kucēnu fotogrāfijas un video. 4 nedēļas (28 dienas) pēc dzimšanas jūs izvēlaties savu kucēnu. Līdz tam laikam jau ir redzama katra kucēna anatomija un raksturs. Kucēna izvēles dienā var ierasties audzētavā. Vai arī izvēlieties “klasiskā” tipa huligānisma kucēnu, pamatojoties uz fotogrāfijām un video. Kā vēlies. Parasti visi kucēni tiek rezervēti iepriekš. Pēc piedzimšanas tiek rezervēti ne vairāk kā 2-3 kucēni (ja piedzimst daudzi American Bully Classic kucēni).
Lai apspriestu visus bully classic Latvia iegādes nosacījumus, rakstiet mums bērnudārzā:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mūsu “klasiskā” tipa (un ne tikai) amerikāņu bully dzīvo 25 valstīs visā pasaulē. Atklājiet šo brīnišķīgo suņu pasauli paši. Pievienojieties Dognik Bulls audzētavai. Mēs pavadām un konsultējam visus mūsu suņu īpašniekus kucēna iegādes laikā un pēc tā iegādes. Tātad, jums augot un attīstoties, bērnistaba vienmēr ar jums sazināsies.

Nopirkt bully classic Latvija. Bully classic pirkt