Noriu nusipirkti American Bully

American bully kennel Europe ABKC Dognik Bulls
„Noriu nusipirkti American Bully“, – taip man dažnai rašo potencialūs šunų pirkėjai. Su American Bully veisle dirbu nuo 2011 m. Mano vardas Veronika Voitovska. Esu Amerikos buli ir amerikiečių pitbulterjerų veislyno „Dognik Bulls“ savininkas. Taip pat esu gydytojas, gyvūnų psichologas, ekspertas šunų prižiūrėtojas ir Europos šunų parodų teisėjas.
Aš jums pasakysiu savo asmeninę nuomonę apie American Bully veislę.
Iš pradžių veislėje buvo 5 tipai: kišeninis (žemiausias), standartinis (vidutinis), klasikinis (lengvas, vizualiai panašus į Stafordšyro terjerus ar amerikietiškus pitbulterjerus, tačiau veislė leido daugiau spalvų ir kitokio elgesio, ne kaip amstaffai). /pitbulliai), ekstremalus („standartinio“ tipo dydis, bet daug platesnis, masyvesnis, labai sunkus ir gremėzdiškas) ir XL tipo (aukščiausias).
Prieš kurį laiką Amerikos patyčias registruojanti organizacija ABKC pašalino „ekstremalų“ tipą. Kadangi siekiant plačių kaulų ir galingo kūno, tokių šunų sveikata ėmė labai blogėti. Jie turėjo mažai ištvermės, mažai judėjo, turėjo problemų su kvėpavimo ir širdies ir kraujagyslių sistemomis. Asmeniškai aš taip pat nesupratau prasmės veisti tokio tipo šunis. Tai potencialūs neįgalieji nuo gimimo momento. Ar adekvatus veisėjas norėtų atsivesti neįgalius žmones, kurie tikrai negyvens ilgiau nei 4-5 gyvenimo metus? Ir viso jūsų gyvenimo kokybė bus prasta.
Dėl to Amerikos Bully veislėje liko 4 šunų tipai. Mėgstamiausi tipai kišeniniai, standartiniai, klasikiniai. Man visai nepatinka XL tipo Amerikos Bullies. Kodėl? Jie yra dideli, o tai labai apkrauna sąnarius. Šiuolaikinėje veterinarinėje medicinoje ir naminių gyvūnėlių versle užauginti didelį šuniuką reikia milžiniškų pinigų. Veisėjai dažnai taupo tinkamą veisimą. Ir jūs perkate XL American Bully, kuris yra labai ekonomiškas. Jo sąnariai yra kaip želė, jo raiščiai nuo vaikystės negauna reikiamo maisto medžiagų kiekio. Veisėjas šių didelių šunų vedžiojo ne tiek, kiek jiems reikėjo. Kuo aukštesnis šuo, tuo labiau ištemptas jo formatas. Tai yra, tai yra subtilesnis ir skambantis šuo. Štai kodėl dauguma XL American Bullies atrodo kaip peraugę pitbuliai. Vizualiai jie nesiskiria nuo didelių pitbulterjerų. Skiriasi tik charakteris, ir net tada ne visada. Būtent American Bullies XL buvo išsaugota zoologijos sodo agresija, o kitose rūšyse jos yra mažiau. „American Bully Pocket“ standartą papildė ramių buldogų kraujas. „American Bully XL“ pridėjo aistringo, ryžtingo pitbulterjerų kraujo.
Kad XL American Bullies atrodytų masyvesni, veisėjai tiesiog pradeda juos daugiau šerti. Tiesą sakant, šunims lieka mažai išvystyta pitbulterjero skeleto sistema. Tačiau jie yra vizualiai gerai šeriami ir riebūs, kad atskirtų juos nuo pitbulių. Čia iniciatyvūs pardavėjai tokius šunis vadina arba „American Bullies XL“ arba „Pit Bull Terriers XXL“. Priklausomai nuo to, kokią veislę jie nori parduoti.
Štai kodėl aš asmeniškai savo namuose ir širdyje laikau tik trijų rūšių amerikietiškus chuliganus: kišeninius, standartinius, klasikinius.
Tai sveiki, aktyvūs ir ištvermingi šunys. Geri kompanionai. Didelis pliusas yra zoologijos sodo agresijos nebuvimas. Jie tikrai gerai bendrauja su kitais šunimis, o ne bėga žudyti kitų žmonių šunis.
Jei jums reikia išsamaus patarimo renkantis „American Bully“ šuniuką, „American Bully“ tipą, kaip išsirinkti geriausią šuniuką iš vados, parašykite man:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Visos konsultacijos mokamos.
Taip pat mūsų Amerikos Bully veislynas «Dognik Bulls» kartais parduoda šuniukus. Pas mus galite įsigyti šuniuką.
Pagarbiai, Veronika Voitovska

Noriu nusipirkti American Bully, American Bully Kennel, American Bully Pocket, American Bully Standard, American Bully Classic, American Bully XL