Obcinanie uszu i ogona dla pitbulli
Obecnie wielu właścicieli pitbulli nadal przycina uszy pitbullom. Chociaż jest to prawnie zabronione w krajach UE, chyba że przycinanie uszu odbywa się ze względów medycznych. Na przykład z powodu urazu ucha lub odmrożenia końcówek uszu.
Ogony pitbulla w ogóle nie są zadokowane. Nigdy nie został włączony do wzorca rasy. Możesz porozmawiać z hodowcą szczeniaka pitbulla o tym, czy uszy można przyciąć. Ale ogony pitbulli nie są zadokowane, to na pewno.
Uważa się, że przycięte uszy mniej ucierpią w walkach psów. Że łatwiej je leczyć, jeśli jest zapalenie ucha środkowego i inne „bajki”. To nie jest prawda. Różnica między przyciętymi uszami pitbulla a nieprzyciętymi uszami pitbulla polega tylko na samym dokowaniu. Obecnie jest to tylko życzenie właściciela.
W naszej hodowli American Pit Bull Terrier Dognik Bulls możemy pomóc w przycięciu uszu dla Twojego przyszłego szczeniaka. Ale my tego nie popieramy. Nasze osobiste pitbulle są oddokowane. Jeśli chcesz kupić od nas szczeniaka pitbulla i poprosić o dokowanie (czyli wbrew prawu), musimy mieć dobre powody, by wierzyć w taką decyzję. Cena zadokowania uszu pitbulla to jedna trzecia ceny szczeniaka.
Jeśli chcesz zadokowanego pitbulla od Dognik Bulls, spodziewaj się średniej ceny szczeniaka w wysokości 1500 euro i minimum 500 euro za dokowanie.
Przykłady zadokowanych uszu pitbulla z Dognik Bulls:


Kup szczeniaka pitbulla i omów przycinanie uszu pitbulla:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls