Okidoki ee american bully


Ameerika Bully Kennel “Dognik Bulls” on müügil kutsikad! Meil on hetkel kutsikad kahelt erinevalt emalt.
1. Ameerika bully kutsikad (okidoki ee) firmalt Valor Inter Plato Afelia Diamond (import Venemaa). Sündisid lilla ja lilla trikoloori värvi kutsikad. Saadaval on mitu American Bully poissi ja tüdrukut. Ameerika kiusaja tüüp on «standardne». Kennelist Dognik Bulls pärit American Bully kutsika hind: 2000 eurot. Kutsikad on vabad tõu geneetilisest haigusest: väikeaju atroofiast. Nende kutsikate ema ja isa on läbi vaadatud ja terved.
Kutsikate ema fotod (Okidoki ee American Bullies):

2. Ameerika bully kutsikad (okidoki ee) Dognik Bulls Lilibethist (toodetud Venemaalt meie kennelisse). Sündisid sinise, sinise trikoloori, lilla, lilla trikoloori värvi kutsikad. Müüa mitu poissi ja tüdrukut. Ühe kutsika hind on 2000 eurot. Need on «pocket» tüüpi Ameerika kiusaja kutsikad (kõige väiksemad ja laiemad Ameerika kiusajad). Kõigil kutsikatel ei ole tõu geneetilist haigust: väikeaju atroofiat. Vanemad on läbi vaadatud ja terved.
Kutsikate ema fotod (Okidoki ee American Bullies):

Kõik American Bully kutsikad lahkuvad lasteaiast vaktsineerituna, ussirohtu, Euroopa veterinaarpassi, ABKC tõuraamatu ja tõupuhta kutsika ostu-müügilepinguga. Lisaks saab iga kutsikas oma passi templi, mis näitab enne uude koju lahkumist veterinaararsti kliinilist läbivaatust. Pakume ka 10-leheküljelist memo meie American Bully kennelist iga konkreetse kutsika toitumise ja koolituse kohta.
Ameerika bully kutsika (okidoki ee) ostmiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Tarnime ka kõikidesse riikidesse. Meie Ameerika kiusajad elavad 25 riigis üle maailma. See on kvaliteedi, kuulsuse ja usaldusväärsuse märk.

Okidoki ee american bully