Okidoki ee pitbull


Ameerika pitbullterjeri kennel “Dognik Bulls” on nüüd müügis kutsikad!
1. Pitbulli kutsika number 1. Sugupuu hüüdnimi: Dognik Bulls Freddie Mercury. Vanus — 3 kuud. Täielikult vaktsineeritud, ussirohtu, registreeritud mikrokiibiga, ADBA tõutunnistusega, Euroopa veterinaarpassiga, ostu-müügilepinguga. Eksklusiivne paaritumine Poolaga! Meie vere rist Ameerika verd Lonzo/Boudreaux’ga! Euroopas pole nende kutsikate analooge ÜLDSE. Tippveri ühes paaritumises – intelligentsus, ilu, sugupuu, juhitavus, psüühika. Vanemad: Maximus No Regrets x Dognik Bulls Godena. Kutsika hind on 2000 eurot.

Foto Dognik Bullsi Freddie Mercury (okidoki ee pitbull):

Kutsikate isa on Maximus No Regrets. Isane terjer tüüp. Puudub puusa- ja küünarliigeste düsplaasia (pildid AA ja 00 — parim võimalik tulemus). Ei ole tõugu geneetilisi haigusi väikeaju ataksia, hüperurikosuuria, degeneratiivne müelopaatia, crd1, crd2PRA. ADBA jõutõmbevõistluse võitja oma kaalukategoorias — mitu esikohta! Sündinud Ameerika vere tihedast kogunemisest, koertest, kellel on kolm põlvkonda ilma liigeste düsplaasiata! Kolm põlvkonda võitjaid ADBA näitustel ja ADBA spordivõistlustel! Kannab Lonzo ja Boudreaux’ verd, mis on tänapäeval haruldane.

Kutsikate ema on Dognik Bulls Godena. Ilus harmooniline emane terjer. See on tema kolmas pesakond kutsikaid (eelmised kaks pesakonda olid erinevatelt isadelt). Tal puudub tõugu geneetiline haigus — väikeaju ataksia. Sündis kahest imporditud koerast. Tema isa on Millers Wild Storm Castle (imporditud Ameerikast, tšempion näitustel ja spordis mitmes Euroopa riigis, 4 korda ameerika pitbullterjerite erinäituste, samuti kõikide tõugude näituste võitja). Tema ema on Dognik Bulls Anksunamun (toodud Bulgaariast töötavast lasteaiast). Godena on näitustel osaleja ja võitja. Terve, aktiivne koer. Ideaalse iseloomuga tõeline pitbull.

2. Ameerika pitbullterjeri kutsikas number 2. Sugupuu hüüdnimi: Dognik Bulls Wiskonsin. Värvus: punane punase ninaga pitbullterjeriga.
Foto pitbulli kutsikast Dognik Bulls Wiskonsin (okidoke ee pitbull):

Isa: Champion Millers Wild Storm Castle. Toodud Ameerika spordilasteaiast Real Deal Chocolates (Florida). Tema vanemad on Ameerika meistrid spordivõistlustel, suurmeistrid jõutõmbamises (see tähendab kolmekordseid tšempione raskete raskuste tõmbamises). Tšempionid ADBA ja UKC organisatsioonide spetsiaalsetel tõunäitustel. Need on kaks parimat, vanimat ja usaldusväärseimat organisatsiooni maailmas, kes registreerivad Ameerika pitbullterjereid. Absoluutselt tšempioni sugupuu. Uncle Millers Wild Storm Castle on maailma enim auhinnatud pitbullterjer! Spordivõistlustel ja näitustel! Millers Wild Storm Castle ise on näitustel mitme riigi tšempion, Ameerika pitbullterjerite erinäituste võitja (kus oli korraga 50–105 pitbulli). Pitbullide spordivõistluste võitja Ukrainas ja Venemaal 50 pitbulli seas! Mitmekordne kõigi tõugude võistluste võitja. Tõesti väga aktiivne, kirglik, terve tšempion. Terviseuuring: veri, ultraheli. Ei oma tõugu geneetilisi haigusi (olemas isiklikud tõendid). Rohkem kui 300 pitbulli isa kogu maailmas. Tema lapsed on näitustel ja spordimeistrid paljudes maailma riikides. Vereliin: OFRN-vana perekonna punane nina

Ema: Dognik Bulls Indiana. Toodud töötavast pitbullide kennelist “Asadulla”. Toodud Dagestanist. Vereliin: Red Alert (puhas Ameerika veri). Ta on läbinud tervisekontrolli ja tal on isiklikud geneetilised tõendid.
See on Dognik Bulls Indiana x Millers Wild Storm Castle’i teine ​​pesakond. Esimeses pesakonnas oli 8 kutsikat. Kõik kasvasid ilusateks keskmise suurusega pitbullideks. Lahke oma pere, inimeste ja laste vastu. Nad elavad koos teiste loomade ja kassidega. Absoluutselt sotsiaalselt adekvaatsed Ameerika pitbullterjerid.

Dognik Bulls Wiskonsini kutsika iseloomu kohta: lahke ja sõbralik. Aktiivne ja kirglik. Talle meeldib mängida. Armastab inimestega aega veeta. Elab hästi meie kennelis teiste koertega. Kutsika hind: 1500 eurot. See hind sisaldab: kutsikas, kõik vaktsineerimised, usside ja kirpude ning puukide ravi, Euroopa veterinaarpass, registreeritud looma identifitseerimise mikrokiip, põlvnemine, ostu-müügileping. Boonusena saab omanik Dognik Bullsi kennelist meeldetuletuse kutsika kohta. Sellest leiate vastused kõikidele korduma kippuvatele küsimustele. Ja saate palju teavet kutsika enda kohta.
Lisaboonus meie lasteaia poolt: enne uude koju minekut vaatab iga kutsikas täiendavalt läbi loomaarsti koos kliinilise läbivaatuse aktiga veterinaarpassis.
Ka meie lasteaias on nüüd vastsündinud kutsikad: tüdrukud ja poisid. Kirjuta, räägi endast ja osta oma unistuste pitbull.
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Kohaletoimetamine saadaval kõikjal maailmas. Meie okidoki ee pitbullid elavad 25 riigis üle maailma.

Okidoki ee pitbull