Olx американські буллі


У розпліднику американських буллі «Dognik Bulls» продаються цуценята! Зараз є щенята від двох різних матерів.
1. Цуценята американського буллі (olx) від Valor Inter Plato Afelia Diamond (імпорт Росія). Народжені щенята лілового та лілового триколорного забарвлення. Вільні кілька хлопчиків та дівчаток американського буллі. Тип американських буллі-«стандарт». Ціна цуценя американського буллі з розплідника «Dognik Bulls»: 2000 євро. Цуценята будуть здорові від породного генетичного захворювання: атрофії мозочку. Мама та тато цих цуценят обстежені та здорові.
Фото мами цуценят (olx американські буллі):

2. Цуценята американського буллі (olx) від Dognik Bulls Lilibeth (привезена з Росії в наш розплідник). Народжені щенята блакитного, блакитного триколорного, лілового, лілового триколорного забарвлення. Продаються кілька хлопчиків та дівчаток. Ціна одного цуценя 2000 євро. Це цуценята американського буллі в типі «покет» (найменші та найширші американські буллі). Усі цуценята не мають породного генетичного захворювання: атрофії мозочка. Батьки обстежені та здорові.
Фото мами цуценят (olx американські буллі):

Всі цуценята американського буллі їдуть з розплідника вакциновані, проглистогоні, з європейським ветеринарним паспортом, з родоводом ABKC, з договором купівлі-продажу породистого цуценя. Додатково кожне щеня одержує друк у паспорті про клінічний огляд у ветеринара перед від’їздом до нового будинку. А також ми даємо пам’ятку на 10 сторінок харчування та виховання кожного конкретного цуценя з нашого розплідника американських буллі.
Щоб купити цуценя американського буллі (olx), напишіть нам:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls

Ми також робимо доставки у всі країни. Наші американські буллі живуть у 25 країнах світу. Це ознака якості, популярності та надійності.

olx американські буллі