Olx пітбуль


У розпліднику американських пітбультер’єрів «Dognik Bulls» зараз продаються цуценята!
1. Цуценя пітбуля номер 1. Прізвисько родоводу: Dognik Bulls Freddie Mercury. Вік-3 місяці. Повністю вакцинований, проглистогонен, із зареєстрованим мікрочіпом, з родоводом ADBA, з європейським ветеринарним паспортом, з договором купівлі-продажу. Ексклюзивна виїзна в’язка до Польщі! Крос наших крові з американськими кровами Lonzo/Boudreaux! Аналогів цих цуценят немає в Європі ЗАГАЛЬНО. Топ-крові в одній в’язці-розум, краса, родовід, керованість, психіка. Батьки: Maximus No Regrets Dognik Bulls Godena. Ціна щеня 2000 євро.

Фото Dognik Bulls Freddie Mercury (Olx пітбуль):


Батько цуценят-Maximus No Regrets. Пес в тер’єрному типі. Не має дисплазії тазостегнових та ліктьових суглобів (знімки АА та 00 — найкращий результат з можливих). Не має породних генетичних захворювань атаксії мозочка, гіперурікозурії, дегенеративної мієлопатії, crd1, crd2PRA. Переможець ADBA змагань з вейтпулінгу у своїй ваговій категорії – кілька перших місць! Народжений від щільного накопичення американської крові, від собак, що в трьох поколіннях не мають дисплазії суглобів! У трьох поколіннях переможців на виставках ADBA та спортивних змаганнях ADBA! Несе рідкісні нині крові Lonzo і Boudreaux.

Мати цуценят- Dognik Bulls Godena. Гарна гармонійна сука у тер’єрному типі. Це її третій послід цуценят (попередні два посліди були від інших батьків). Не має породного генетичного захворювання — мозочкової атаксії. Народжена від двох імпортних собак. Її батько Millers Wild Storm Castle (привезений з Америки, чемпіон у виставках та спорті у кількох європейських країнах, переможець монопородних виставок американських пітбультер’єрів 4 рази, а також всепородних виставок). Її мати Dognik Bulls Anksunamun (привезена з робітника розплідника Болгарії). Годена учасниця та переможець виставок. Здоровий, активний собака. Справжній пітбуль із ідеальним характером.

2. Цуценята американського пітбуль тер’єра (кілька дівчаток). Дата народження: 21 грудня 2023 року. Забарвлення: все шоколадного кольору з червоним носом. Усі собаки від цих батьків були заброньовані ще до народження щенят. Це дуже цінний послід американських пітбультер’єрів Olx.
Фото щенят, дівчаток (Olx пітбуль):

Батько: Чемпіон Millers Wild Storm Castle. Привезений із спортивного американського розплідника Real Deal Chocolates (Флорида). Його батьки-чемпіони Америки у спортивних змаганнях, грандчемпіони у вейтпулінгу (це означає що триразові чемпіони у змаганнях з перетягування важких вантажів). Чемпіони у спеціалізованих монопородних виставках організацій ADBA та UKC. Це дві топові, найстаріші та найнадійніші організації у світі, що реєструють американських пітбуль тер’єрів. Абсолютно чемпіонський родовід. Дядько Millers Wild Storm Castle є найтитулованішим пітбультер’єром у світі! У спортивних змаганнях та у виставках! Сам Millers Wild Storm Castle – чемпіон кількох країн у виставках, переможець монопородних виставок американських пітбультер’єрів (де одночасно було від 50 до 105 пітбулів). Переможець спортивних змагань для пітбулів в Україні та Росії серед 50 пітбулів! Багаторазовий переможець всепородних змагань. Реально дуже активний, азартний здоровий чемпіон. Обстежено за здоров’ям: кров, ультразвук. Немає породних генетичних хвороб (є особисті сертифікати). Батько більш ніж 300 пітбулів по всьому світу. Його діти це чемпіони у виставках та спорті у багатьох країнах світу. Кровна лінія: OFRN- Old Family Red Nose

Мати: Hoffs Banshee. Привезена зі спортивного розплідника пітбулів Hoff. Привезена із Бразилії. Кровна лінія: OFRN-Old Family Red Nose (чиста американська кров). Відмінний міцний пітбуль у типі «тер’єр». Учасниця та переможець виставок. Дуже гармонійна, з ідеальною анатомією та прекрасним характером. Вона одна з основних собак у розпліднику «Dognik Bulls» Обстежена за здоров’ям і має особисті генетичні сертифікати на відсутність атаксії мозочка та атрофії сітківки очей.

Ціна одного цуценя: 1700 євро. У цю вартість входить: щеня, всі вакцинації, обробка від глистів і бліх та кліщів, європейський ветеринарний паспорт, зареєстрований мікрочіп ідентифікації тварини, родовід, контракт купівлі-продажу. Бонусом власник отримує пам’ятку цуценя з розплідника «Dognik Bulls». У ній ви знайдете відповіді на всі найчастіші запитання. І отримаєте багато інформації про цуценя.
Додатковий бонус від нашого розплідника: перед від’їздом до нового будинку, кожне щеня додатково оглядається ветеринаром із висновком про клінічний огляд у ветеринарному паспорті.
Також у нашому розпліднику зараз є новонароджені цуценята: дівчатка та хлопчики. Пишіть, розкажіть про себе і купіть пітбуля своєї мрії.
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls

Є доставка у будь-яку точку світу. Наші пітбулі Olx живуть у 25 країнах світу.

Olx пітбуль