Olx pl amerykańscy bully


Szczenięta są na sprzedaż w amerykańskiej bully hodowli  „Dognik Bulls”! Obecnie mamy szczenięta po dwóch różnych matkach.
1. Szczenięta amerykańskie bully (olx pl) po Valor Inter Plato Afelia Diamond (import Rosja). Urodziły się szczenięta o umaszczeniu liliowym i liliowym trójbarwnym. Dostępnych jest kilku chłopców i dziewcząt American Bully. Typ amerykańskiego bully jest „standardowy”. Cena szczeniaka rasy American Bully z hodowli Dognik Bulls: 2000 euro. Szczenięta będą wolne od choroby genetycznej rasy: zaniku móżdżku. Matka i ojciec tych szczeniąt zostali przebadani i są zdrowi.
Zdjęcia matki szczeniąt (olx pl American bullies):

2. Szczenięta amerykańskie bully (olx pl) od Dognik Bulls Lilibeth (przywiezione z Rosji do naszej hodowli). Urodziły się szczenięta w kolorach niebieskim, niebieskim trójkolorowym, liliowym, liliowym trójkolorowym. Sprzedam kilka sztuk dla chłopców i dziewczynek. Cena jednego szczeniaka to 2000 euro. Są to szczenięta amerykańskie bully typu „pocket” (najmniejsze i najszersze amerykańskie bully). Wszystkie szczenięta nie cierpią na chorobę genetyczną rasy: zanik móżdżku. Rodzice zostali przebadani i są zdrowi.
Zdjęcia matki szczeniąt (olx pl American bullies):

Wszystkie szczenięta rasy American Bully opuszczają żłobek zaszczepione, odrobaczone, z europejskim paszportem weterynaryjnym, rodowodem ABKC oraz z umową kupna-sprzedaży szczenięcia rasowego. Dodatkowo każdy szczeniak otrzymuje pieczątkę w paszporcie wskazującą na badanie kliniczne przez lekarza weterynarii przed wyjazdem do nowego domu. Zapewniamy również 10-stronicową notatkę na temat żywienia i szkolenia każdego konkretnego szczenięcia z naszej hodowli American Bully.
Aby kupić szczeniaka rasy American Bully (olx pl), napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Dostarczamy również do wszystkich krajów. Nasi amerykańscy łobuzy żyją w 25 krajach na całym świecie. To znak jakości, sławy i niezawodności.

olx pl american bully