Osta ADBA pitbullterjeri kutsikas


Müüa Ameerika pitbullterjeri kutsikas. Värvus: šokolaadipunane. Tüdruk. Vanus — 4 kuud. Pesakonnas oli 8 kutsikat. Müügil on ainult üks emane Ameerika pitbullterjer.
Vereliin: OFRN (vana perekonna punane nina). See on vana Ameerika veri. Tugevad, tõhusad, väga kirglikud ADBA pitbullid.
Isa tõi USA-st Floridast. Ema toodi Brasiiliast. Meistrid. Neil ei ole tõugu geneetilisi haigusi (isiklikud tõendid). Vanemate kohta saate rohkem lugeda nende isiklikelt lehtedelt lasteaia veebisaidil. Seal on tohutul hulgal fotosid, videoid, nende tegelaste kirjeldusi ja pealkirju. Vanemad on täiesti terved Ameerika pitbullterjerid ADBA.
Pitbullterjeri kutsika sugupuu: ADBA. Ameerika koerakasvatajate ühing on vanim ja usaldusväärseim tõupuhtaid Ameerika pitbullterjereid registreeriv organisatsioon.
Kutsika nimi: Dognik Bulls California. See ei saa olema suur. Kasvab holistilisel toidul (maailma parim tööstustoidu klass). Iseloom: aktiivne, kartmatu, armastab treenida ja jalutamas käia. Uurib ümbritsevat maailma suure mõnuga.
Koos Ameerika Pitbullterjeri kutsikaga saate: ADBA tõutunnistuse, Euroopa veterinaarpassi, täieliku valiku vaktsineerimisi ja registreeritud mikrokiibi. Juhised Ameerika pitbullterjeri kutsika ADBA hooldamiseks ja kasvatamiseks.
Meie ADBA Ameerika pitbullterjeri kutsikas on täiesti valmis uude perekonda minema. Kohaletoimetamine kõikjal maailmas. Ameerika pitbullterjerid ADBA kennelist DOGNIK BULLS elavad 25 riigis.


Pildil on täpselt müügis olev kutsikas. Hind 2000 eurot (2200 dollarit).
ADBA Ameerika pitbullterjeri kutsika ostmiseks:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Lugupidamisega Ameerika pitbullterjerite kenneli “DOGNIK BULLS” omanik Veronika Voitovska. Arst. Asjatundlik koerajuht. Loomapsühholoog.

Osta ADBA pitbullterjeri kutsikas, Ameerika pitbullterjer ADBA, ADBA pitbullterjeri kennel