Osta bully classic Eesti


Meie Ameerika bully kennelist “Dognik Bulls” saab osta klassikalist bully Estoniat. Kevadel ootame sellelt emalt “klassikalist” tüüpi Ameerika kiusajaid:
American bully kennel
Ema hüüdnimi on Dognik Bulls Soo-Ah. Sündis Ameerikast toodud isast. Ja Venemaalt toodud emalt.
Dognik Bulls Soo-Ah ise on “klassikalise bully” tüübi esindaja. Ja seetõttu ootame temalt sama tüüpi uhkeid kiusaja kutsikaid. Läbi vaadatud ja terve. Lisaks viidi Embarki laboris läbi geneetilised testid.
Kõik kutsikad saavad ussirohtu, vaktsineeritud, Euroopa veterinaarpassiga, registreeritud mikrokiibiga, kutsikate ostu-müügilepinguga, ABKC tõuraamatuga. ABKC – American Bully Kennel Club on maailma suurim organisatsioon, mis registreerib Ameerika bully sugupuid.
“Klassikalise” tüüpi American Bully kutsika hind on 2000 eurot. Kuidas broneerida klassikalist ameerika kiusamist Eestis? Broneeringu tagatisraha 500 eurot (sisaldub kutsika lõpphinnas). Jätad endale õiguse kutsikat valida (kui kutsikad ei ole broneerimise hetkel veel sündinud). Näiteks jätate endale poisi esimese valiku. Teete sissemakse ja kutsika valimise õigus on nüüd teie käes. Pärast kutsikate sündi saavad kõik broneeringu sissemakse teinud inimesed iga 2-3 päeva tagant värskeid fotosid ja videoid kutsikate kohta. 4 nädalat (28 päeva) pärast sündi valite oma kutsika. Selleks ajaks on juba näha iga kutsika anatoomia ja iseloom. Kutsika valimise päeval saab tulla kennelisse. Või valige fotode ja videote põhjal «klassikalist» tüüpi kiusaja kutsikas. Nagu soovite. Tavaliselt broneeritakse kõik kutsikad ette. Pärast sündi reserveeritakse maksimaalselt 2-3 kutsikat (kui sünnib palju American Bully Classicu kutsikaid).
Kõigi bully classic Estonia ostutingimuste läbirääkimiseks kirjuta meile lasteaeda:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Meie «klassikalist» tüüpi Ameerika kiusajad (ja mitte ainult) elavad 25 riigis üle maailma. Avastage ise nende suurepäraste koerte maailm. Liituge Dognik Bullsi lasteaiaga. Saadame ja nõustame kõiki oma koerte omanikke kutsika ostmise ajal ja pärast selle ostmist. Nii et kasvades ja arenedes on lasteaed teiega alati ühenduses.

Osta bully classic Eesti. Bully klassikaline ost