Osta pocket tüüpi ameerika bully kutsikas. Eesti

24.10.2022 sündisid meie Estonian American Bully kennelis «Dognik Bulls» kutsikad! Suurepärased, terved, kontrollitud vanemad. Müüa taskus 2 tüdrukut ameerika pulli. Sinine värv ja lilla värv.

Kiusajate kutsikate isa: 815 Bully Camp Noise. Imporditud Ameerikast (Illinois). Puhastage geneetilistest haigustest. Näitustel pealkirjastatud. Tüüp — tasku. Kaal 35 kg. Kõrgus 40 sentimeetrit. Värv: lilla.

Kiusajate kutsikate ema: Dognik Bulls Lilibeth. Toodud Venemaalt (Moskva). Puhtalt geneetilised haigused. Tüüp — tasku. Kaal 20 kg. Kõrgus 36 sentimeetrit. Värv: sinine trikoloor.

Need on Eesti parimad Ameerika pullid!

Tüdruk Dognik Bulls Branwen. Sinine värv, Ameerika kiusaja osta Eestit

Tüdruk Dognik Bulls Olwen. Lilla värvi, Ameerika bully osta Eesti

Kõik meie kennelis olevad American Bully kutsikad on terved, tugevad ja aktiivsed. American Bully on perekoeratõug. Nad armastavad oma perekonda ja on teiste loomadega sõbralikud.

Kui soovid osta American Bully kutsikat, siis kirjuta meile kennelisse:

Instagram Ameerika bully kennel Eesti — dognikbulls

E-post: dognikb@gmail.com

Kui palju maksab American Bully kutsikas? Meie lasteaia keskmised hinnad on 2000-2500 eurot. Oleme kindlasti parim American Bully kennel Eestis.

Alustasime koostööd American Bully tõuga 2016. aastal. Üks esimesi tõi Ameerika Bully riiki. Meie pesakondades pole kunagi olnud defektseid kutsikaid! Ja see on väga oluline. Teeme koostööd ainult American Bully tõu parimate esindajatega. Kui hindad kvaliteeti ja soovid tervet tõukoera, siis kirjuta meile. Kenneli lõpetanud on FCI ja ABKC süsteemide meistrid.

Lugupidamisega Eesti Ameerika bully kenneli omanik Veronika Voitovska