Osta sportimiseks pitbulli kutsikas

Osta sportimiseks pitbulli kutsikas


Sportlike Ameerika pitbullterjerite kennel Dognik Bulls pakub müügiks kaks kutsikat!
Mating Miller’s Wild Storm ehk loss (import USAst) x Dognik Bulls Indiana (import Dagestanist).
Müüa 1 punase ninaga isane ja 1 punase ninaga emane. Sündinud 22. oktoobril 2022. Puhtatõulise pitbulli täispakett dokumente: Euroopa veterinaarpass kahe vaktsineerimise ja marutaudivastase vaktsineerimisega, mikrokiip registreerimisega Euroopa lemmikloomade andmebaasis, ADBA sugupuu, memo esimese aasta kohta elust pitbulli kutsika eest hoolitsemisel ja kasvatamisel.
Pilt ja video müügis olevast tüdrukust. Sugupuu hüüdnimi: Dognik Bulls Charlotte. Hind on 1500 eurot. Charlotte on kangekaelne, hea haardega, täiesti kartmatu, uurib kõiki uusi kohti. Täiskasvanuna kasvab umbes 19 kg.Pilt poisist, kes on müügis. Sugupuu hüüdnimi: Dognik Bulls Komanchi. Hind on 1500 eurot. Comanche on väike poiss. Ta mängib hästi, tal on väljendunud saagiinstinkt, saab inimeste ja lastega läbi. Täiskasvanu kaal on umbes 20-21 kg.


Dognik Bullsi kassikasvatus pakub tuge ja tuge iga lõpetaja elu jooksul. Kutsikale saab järgi tulla isiklikult. Või korraldame automaatse kohaletoimetamise või õhu kohaletoimetamise. Meie kenneli koerad elavad 20 riigis üle maailma.
Pesakonna isa on USAst imporditud isane (spordikennelist Real Deal Chocolates). Tšempion spordis ja näitustel mitmes riigis. Puhas sugupuu geneetilistest haigustest.


Pesakonna ema toodi Dagestanist (töötavast lasteaiast Asadulla). Väike mänguline koer. Väga sõbralik kõigi inimestega. Tal on stabiilne närvisüsteem.


Kui soovid osta sportimiseks pitbulli kutsikat, siis võta meiega ühendust:
Sähköposti: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +358414925166