Osta tõuraamatuga pitbull


Meie kennelist “Dognik Bulls” saate osta ADBA sugupuuga pitbulli. ADBA – American Dog Breeders Association on maailma juhtiv organisatsioon, mis registreerib ainult tõupuhtaid Ameerika pitbullterjereid.
Meie Pit Bullsi esivanemad on pärit 1900. aastatest, Pit Bull tõu rajamisest!
Meie kennel on tegutsenud aastast 2011 ja meilt saab osta laheda tõuraamatuga pitbulli. Kõik meie Pit Bulls on pärit kontrollitud ja ADBA poolt heaks kiidetud aretusest. Kõik kenneli kutsikad saavad varajase sotsialiseerimise (laste, tänava, metsa, teiste koertega tutvumine, erinevat tüüpi pinnad, jalutusrihm ja kaelarihm). Kõik kutsikad on harjunud küüsi lõikama ja kõrvu puhastama juba varasest lapsepõlvest (10 päeva sünnist alates). Pitbulli kutsikad kolivad uutesse kodudesse Euroopa veterinaarpassi, vaktsineerimisega, ussirohtu, registreeritud mikrokiibiga, ADBA sugupuuga. Lisaks läbib iga Dognik Bullsi kennelist pärit pitbulli kutsikas enne uude koju lahkumist veterinaararsti kliinilise läbivaatuse. See tähendab, et ostate 100% terve Ameerika pitbullterjeri kutsika, samuti laheda sugupuuga. Enamik meie kenneli koeri toodi ju Ameerikast. Ja kogu meie pitbullikasvatus põhineb Ameerika verel. Meie sugupuu Pit Bull aretuspõhimõtted põhinevad ADBA+ tõustandardil, kasutades ainult kõrgeima kvaliteediga Ameerika vereliine. Arvestame pitbullide funktsionaalsust ja nende temperamenti. Vastutame meie Dognik Bullsi kennelis sündinud pitbullide kvaliteedi eest. Siin on fotod mõnest meie pitbullist:

Lasteaia juhataja on Veronika Voitovska. Sertifitseeritud asjatundlik koerajuht. Ameerika pitbullterjerite näituste kohtunik Euroopas. Koerte spordivõistluste kohtunik. Arst.
Praegu on kennelis müügil mitu tõuraamatuga pitbulli kutsikat. Avatud on ka registreerimine tulevastele pitbullide pesakondadele (meil on plaanis mitmeid õues paaritusi Poolas, Lätis, Saksamaal ja Venemaal). Meie kennelist sugupuuga pitbulli ostmiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pange tähele: oma esimeses postituses rääkige meile endast ja oma kogemustest koertega. See on okei, kui teil pole koerte või pitbullidega kogemusi. Kuid meie jaoks on oluline teada kõiki nüansse, et pakkuda teile sobivat pitbulli kutsikat (arvestades seda, kas teil on lapsi, kasse, kogemusi koertega või nende puudumist jne).
Meie kennelist pärit Ameerika pitbullterjerid elavad erinevates linnades 25 riigis üle maailma. Seega, olenemata sellest, kus te elate, pole kohaletoimetamine probleem.
Hind meie kennelis pitbulli kutsikale: 1500-2000 eurot.
Näide meie pitbullide kennelist pärit kutsikatest:

Osta tõuraamatuga pitbull