Osta valge pitbull. Valged pitbulli kutsikad


Ameerika pitbullterjerite kennelist “Dognik Bulls” saad osta valgeid pitbulli kutsikaid!
Üsna sageli tulevad meie juurde ostjad, kes soovivad osta valget või väga heledat kutsikat. Nüüd näitan teile, millised valged ja heledad kreemikad pitbullid sünnivad meie riigis. Tavaliselt on meil aastaringselt 5-6 valget või helekreemikat pitbulli kutsikat. Seetõttu soovitan need kutsikad ette broneerida, enne sündi. Toodame järjepidevalt mõnelt oma koeralt valgeid/helekreemikaid Pitbulli kutsikaid. Mõnelt harvemini.
Näiteks Miller’s Wild Storm ehk Castle (toodetud Ameerikast) x Dognik Bulls Indiana (toodud Dagestanist) paaritusest on meil pesakonnas 2-4 kutsikat — alati valged (hele kreemjas). Siin on nende näide:

Meil olid ka ilusad valged pitbullid Dognik Bulls Godena x Miller’s Wild Storm ehk lossist. Siin on uhke tüdruk nimega Dognik Bulls Snow White:

Kui soovid osta valget pitbulli kutsikat, oled huvitatud valgetest pitbullidest, kirjuta meile kennelisse:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Sel aastal on plaanis mitmeid ameerika pitbullterjerite paaritusi, kus kindlasti sünnivad valged või helekreemikad pitbulli kutsikad. Kõik kutsikad on eranditult imporditud veri. Meie lasteaed saadab kutsikad uutesse kodudesse vaktsineerituna, ussirohtu, Euroopa veterinaarpassiga, registreeritud mikrokiibiga, ADBA sugupuuga. Kõigil meie White Pit Bulli aretusliinidel on suurim Ameerika vereliinide varu. Valgete pitbulli kutsikate hind meie kennelis: 1500-2000 eurot. Hind sõltub sellest, millistele konkreetsetele vanematele on meie valge sugupuuga pitbulli kutsikad sündinud.
Kui vajate valget pitbulli kutsikat oma linna ja riiki toimetama, kirjutage. Dognik Bullsi kennelist pärit valged pitbulli kutsikad elavad juba 25 riigis üle maailma!
Kõiki meie koeri kontrollitakse tõu- ja südamehaiguste puudumise suhtes. Koos kutsikaga saate kennelist nõu kogu oma valge pitbulli eluea jooksul.
Lugupidamisega, Dognik Bullsi puukooli juhataja — Veronika Voitovska. Asjatundlik koerajuht, kohtunik Ameerika pitbullterjerite näitustel, kohtunik spordivõistlustel, arst.

Osta valge pitbull. Valged pitbulli kutsikad koerakuudist.