Ostan Eestist pitbulli kutsika


Meie pitbullterjerite kennelis “DOGNIK BULLS” on suurepärane uudis! Ameerika pitbullterjerite kutsikad vanematelt: Dognik Bulls Victor x Dognik Bulls Cutiepie.
Paaritus toimus aprillis 2024, kutsikate sünd on juuni keskpaik 2024. Kõik kutsikad saavad olema šokolaadise punase ninavärvi ja punase punanina värviga. Kutsikad on aretusliini OFRN (Ameerika) ja Red Alert (Ameerika) esindajad. Kõik Pitbulli kutsikad saavad ADBA sugupuu (kõige lugupeetud ja rahvusvaheliselt tunnustatud Ameerika pitbullterjerite sugupuuga tegelev organisatsioon). Samuti saavad kõik pitbulli kutsikad ussirohtu, vaktsineeritud, registreeritud mikrokiibiga, müügilepinguga, kenneli boonusmeeldetuletusega. Kõik Valgevene kennelist DOGNIK BULLS pärit pitbulli kutsikad vaatab veterinaar enne uude koju lahkumist läbi.
Kutsikate ema: Dognik Bulls Cutiepie. Näituste võitja. Regulaarne koolitus- ja kaitsekoolituse seminaridel ja koolitustel osaleja. Näitab end püsiva, pealehakkava, enesekindla koerana. Omab täiuslikku haaret, ei viska kunagi abilist, hoiab haaret. Samas on ta peres väga lahke ning saab läbi kõigi kenneli inimeste ja koertega. Ta on läbi vaadatud ja tal ei ole tõugu geneetilisi haigusi (ataksia, võrkkesta atroofia, hüperurikosuuria). Loomaarst vaatas teda ka enne aretamist ja analüüse. Täiesti terve. Lõppude lõpuks sünnib terveid järglasi ainult terve koer, kes kõnnib palju, teeb palju trenni ja sööb hästi. OFRN pitbulli vereliin.
Kutsikate isa: Dognik Bulls Victor. Näituste võitja. Üks lahkemaid isaseid meie pitbullide kennelis. Ta on sõber laste, inimeste, koertega. Tal on tõeliselt ideaalne konfliktivaba iseloom. Teda kasvatatakse meie kennelis päris tihti, kuna annab oma iseloomu kutsikatele edasi. Tal on ka suur ja ilus pea, täiesti Ameerika Pitbullterjeri tõu standardis. Ja selle kauni pea annab ta edasi ka oma lastele. Veterinaararsti poolt läbi vaadatud. Samuti pole tal geneetilisi haigusi (ataksia, hüperurikosuuria, võrkkesta atroofia). Pitbulli vereliin: OFRN ja Red Alert.
Miks on nii oluline kontrollida koeri teatud haiguste suhtes? Kõigil koeratõugudel on oma nimekiri haigustest, mis on põhjustatud geenide defektidest. Neid teste teevad ainult parimad kasvatajad. See aitab välistada tulevaste kutsikate haigestumise riski. See tähendab, et ostate kindlasti DOGNIK BULLS kennelist terve Ameerika pitbullterjeri kutsika.
Samuti ei ole meie ameerika pitbullterjeritel kennelis allergiat ning südame- ega liigesprobleeme. Jälgime tähelepanelikult pitbullide tervist ja psüühikat. Meie jaoks on oluline saada mitte ainult ilusaid, terveid, kirglikke pitbulle. Aga ka vaimselt stabiilne. Et nad saaksid elada linnas, korteris, peres.
Kutsika hind sellest paaritusest on 2000 eurot ehk 2200 dollarit. Hetkel on võimalik broneerida neljas valik isasele ja kolmas valik emasele. See on tõesti suurepärane võimalus osta lisaks tõupuhtale pitbulli kutsikale ka Ameerika OFRN ja Red Alert pitbullide puhta liini esindaja.
Pitbulli kutsika ostmiseks Eestist võtke meiega ühendust:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Osta pitbulli kutsikas Eestis, pitbulli kennel Eestis, OFRN pitbulli kutsikad osta, Red Alert pitbulli kutsikad osta, Dognik Bulls Victor, Dognik Bulls Cutiepie