Ostavad pitbulli kutsikad OFRN ja Jumbo


Ainulaadne võimalus osta Ameerika pitbullterjeri kutsikas Vana perekonna Red Nose ja Jumbo vereliinidest ühes kutsikas. Ameerika pitbullterjerite tõu asjatundjad saavad aru, mida ma mõtlen. Ma räägin teile rohkem algajatele.
Ameerika pitbullterjerite kennelis “DOGNIK BULLS” aretati kaks tippkoera. Kenneli ametlik registreerimine ADBA-American Dog Breeders Associationis. Vanim Ameerika pitbullterjerite sugupuude registreerimisega ja registreerimisega tegelev organisatsioon. Kutsikad sünnivad juunis 2024. Hetkel on võimalik broneerida teine ​​valik poisile ja esimene valik tüdrukule.
Tulevaste kutsikate isa: Millers Wild Storm Castle. Nelja erinäituse võitja mitmes riigis järjest! Erinäitused on näitused, kuhu kogunevad ainult pitbullid. 50-110 pitbulli korraga. Meie Millers Wild Storm Castle oli võitja kõigi seas. Muidugi võitis ta ka tavalistel koertenäitustel, kus on palju erinevaid koeratõuge. Ta võitis ka näituse parima koera tiitli ning tõu tšempioni, klubi tšempioni, juuniortsempioni ja täiskasvanute tšempioni tiitli. Spordivõistlustel osaleb ta 4,5-kuuselt ja võidab ka. Võitja pitbullide ja staapide võistlustel: kõrgushüpe, vedrukepp. Mitmekordne koeratõmbamisvõistluste võitja. Üldiselt väga innukas, mänguhimuline ja enesekindel Ameerika pitbullterjer. Sündis Ameerika Ühendriikides Floridas. Ameerika pitbullterjerite kennelis “Real Deal Chocolates”. Tema ema on ADBA ja UKC süsteemide meister. Omab ka Ameerika spordi- ja treeningtiitleid: IDTT, DHT, ID3, ID5, IDWP3, IDWPCH. Ta on ka Ameerika tšempion ja Ameerika suurmeister jõutõmbamises (koerte tõstmine). Isa on tituleeritud ADBA-s. Omab ka spordi- ja treeningpealkirju: IDTT, DHT, ID3, ID5.
Tulevaste kutsikate ema: Dognik Bulls Anksunamun. Toodud Zorba lasteaiast, mis asub Bulgaarias. See on tema viimane pesakond kutsikaid meie kennelis. Seejärel lõpetab ta produtsendikarjääri ja läheb pensionile. Ta kõnnib koos meiega läbi metsade, lendab koos meiega mööda maailma ja naudib elu edasi. Tema käest oleme saanud juba mitu ideaalset ameerika pitbullterjerite pesakonda. Need kutsikad on viimased omasuguste seas. Ja need on meie pitbullide kenneli jaoks väga väärtuslikud. Enne aretamist veterinaararsti poolt täielikult läbi vaadatud. Ja sellel on ka testid Ameerika pitbullterjeri tõule iseloomulike geneetiliste haiguste puudumise kohta.
Kutsikate hind on 1800 eurot ehk 2000 dollarit. Kõik kutsikad saavad kennelis varakult sotsialiseerimise: tutvumine võõraste inimestega, lapsed, erinevad pinnad, auto, tänav, mets, põld. Kõik kutsikad lahkuvad ussitatuna, vaktsineerituna, veterinaararsti sertifitseeritud läbivaatusega, Euroopa veterinaarpassiga, registreeritud mikrokiibiga, ADBA sugupuuga. Kohaletoimetamine üle maailma, igale mandrile.
Saatke meile e-kiri, et arutada Ameerika pitbullterjeri kutsika broneerimist või ostmist:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Teie Veronika Voitovska. Ameerika pitbullterjerite parima kenneli DOGNIK BULLS omanik. Perearst. Asjatundlik koerajuht. Loomapsühholoog.

Ostan OFRN pitbull kutsikad, osta Jumbo pitbulli kutsikad, osta pitbulli kutsikat, osta Ameerika pitbullterjeri kutsikat, Real Deal Chocolatesi kennel, Millers Wild Storm Castle, Dognik Bulls Anksunamun