Ostke ADBA pitbullterjeri kutsikas punanina


Müüa ADBA sugupuuga emane Ameerika Pitbull Terjer, punase ninaga. Ametlikult registreeritud Ameerika pitbullterjerite kennel ADBA “DOGNIK BULLS”. Vereliin: Full OFRN (Old Family Red Nose) ADBA sugupuus on ainult vana Ameerika veri.
Tema uued fotod on tehtud paar päeva tagasi:

Vanemad on imporditud.


Isa: tšempion Millers Wild Storm. Imporditud USA-st Floridast. Sündis kuulsas Ameerika sportlike pitbullterjerite lasteaias “Real Deal Chocolates”. Mitme Euroopa riigi meister spordivõistlustel ja näitustel. Erinevat tüüpi spordivõistluste võitja. 8-aastaselt täiesti terve. Ei oma tõugu geneetilisi haigusi (isiklikud tervisetõendid). Üle 300 tõupuhta ADBA ameerika pitbullterjeri isa kogu maailmas.
Ema: Hoffs Banshee. Imporditud Brasiiliast. Brasiilia pitbullterjerite «Dusheik» kuulus suur lasteaed. Näituste võitja. Suurepärane sportlik koer. Väga energiline ja imeline perekoer. Ei oma tõugu geneetilisi haigusi (isiklikud tervisetõendid). Tema lapsed on meistrid näitustel ja spordis üle maailma. Need on tema viimased kutsikad meie kennelis. Teie soovil näitan teile, kui hämmastavad on tema täiskasvanud lapsed. Need on tõelised sõitvad Ameerika rednose pitbullterjerid.
Meie punaninaline Ameerika pitbullterjeri kutsikas on täielikult vaktsineeritud, registreeritud mikrokiibiga, ADBA sugupuuga, Euroopa veterinaarpassiga. Samuti müüakse kutsikat koos müügilepingu ja juhendiga Ameerika pitbullterjeri rednose kutsika hooldamiseks.
Rednose ADBA Ameerika pitbullterjeri kutsika ostmiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
DOGNIK BULLS kennelist pärit Ameerika rednose pitbullterjerid elavad 25 riigis üle maailma. Kohaletoimetamine on saadaval, kui te ei ela meie riigis.

Ostke ADBA pitbullterjeri kutsikas rednose, Real Deal Chocolatesi kennel, Ameerika pitbullterjeri punanina