Ostke pitbull aprill 2024


Ameerika pitbullterjeri tüdruk on valmis kolima uude perekonda. Aretuskennel “Dognik Bulls”, ADBA (American Dog Breeders Association) registreerimine.
Nimi: Dognik Bulls California. Tõug: Ameerika pitbullterjer. Tüdruk. Vanus: 3 kuud. Vaktsineerimine: topeltkompleksvaktsiin pluss marutaudivaktsiin. Anthelmintikum: neli korda. Mikrokiip: implanteeritud ja registreeritud Euroopa lemmikloomade andmebaasis. Sugupuu: ADBA. Ostu-müügileping. Dognik Bullsi kennelist pärit Ameerika pitbullterjeri kutsika hooldamise, hariduse ja kasvatamise juhised. Värvus: tume šokolaad (fotol on stuudiovalgustuse tõttu heledam). Euroopa veterinaarpass. Enne uude perekonda lahkumist märgib volitatud veterinaararst kliinilise läbivaatuse. Kutsikal ei ole tõugu geneetilisi haigusi (vanematele tehtud kõik uuringud + tõendid). Kutsika hind: 1700 eurot.
Vanemad Ameerikast toodud! Kaks tuntud pitbullide kennelit on Real Deal Chocolates (Florida) ja Dusheik (Lõuna-Ameerika). Tšempionid näitustel ja spordis. Vanemate fotod:

Kui soovid osta pitbulli (aprill 2024), siis kirjuta meile lasteaeda. Oma esimeses sõnumis rääkige meile kindlasti endast ja oma kogemustest koertega.
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Paljud riigid üle maailma ostavad meilt pitbulle. Meie aretuse pitbullid elavad 25 riigis üle maailma! Vajadusel on kohaletoomine (tasutakse eraldi, ei sisaldu kutsika hinnas).
Lasteaia juhataja Veronika Voitovska. Arst. Asjatundlik koerajuht. Loomapsühholoog.

Osta pitbull aprill 2024, osta pitbull, emane Ameerika pitbullterjer.