Pārdodu amerikāņu pitbulterjera kucēnus


Pārdodu ekskluzīvu meiteni amerikāņu pitbulterjeru rednose! No oficiālās audzētavas “DOGNIK BULLS”. Audzētava ir reģistrēta ADBA (American Dog Breeders Association) Mūsu audzētava nodarbojas ar amerikāņu pitbulterjeriem kopš 2011. gada.
Kucēnu video. Segvārds: Dognik Bulls California:

Video ar kucēnu pirmo reizi uz skrejceliņa 4 mēnešu vecumā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kucēns absolūti nebaidās no skrejceliņa, no tā, ka viņš ir piestiprināts iejūgā un ka viņam abās pusēs ir sienas. Un tas, ka grīda zem kucēna kājām trīc. Pārdodu ekskluzīvu meiteni amerikāņu pitbulterjeru rednose! Īstiem pitbulterjeru šķirnes ADBA pazinējiem. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka mēs apbalvojam kucēnu tikai ar savu balsi un roku aplaudēšanu. Viņa skrien vienkārši idejas dēļ. Tā ir patiesa aizraušanās, dzinulis un spiediens. Mēs neizmantojam pārtiku vai rotaļlietas papildu motivācijai. Šis ir augstākās klases pitbulterjers.

Mūsu Kalifornijas Dognik Bulls vecāki. Atvests no Amerikas un Brazīlijas. Čempioni sportā un izstādēs vairākās valstīs.

Par pārdodamo amerikāņu pitbulterjera kucēnu. Ciltsraksta segvārds: Dognik Bulls California. Vecums: 4 mēneši. Ausis: atsegtas. Krāsa: šokolādes sarkanais deguns. Kodums (zobi): šķērveida sakodiens (labākais koduma veids amerikāņu pitbulterjeriem). Vecāki: Millers Wild Storm (Amerika) x Hoffs Banshee (Brazīlija). Attārpots: 4 reizes. Vakcinēts: pilnībā (divas kompleksās vakcīnas un vakcinācija pret trakumsērgu). Mikročips: pieejams un reģistrēts mājdzīvnieku datubāzē. Pase: Eiropas veterinārā pase, derīga jebkurā pasaules valstī. Ciltsraksti: ABDA, jā. Cena: 1700 eiro vai 2000 dolāru.
Personība: aktīva, laipna, mīl staigāt, skriet ar rotaļlietām, mīl cilvēku uzmanību.
Lai iegādātos amerikāņu pitbulterjera kucēnu, rakstiet mums audzētavā DOGNIK BULLS:
Instagram: dognikbulls
E-pasts: dognikb@gmail.com

Notiek reģistrācija arī citiem amerikāņu pitbulterjeru kucēniem. Viņi piedzims pēc 2 mēnešiem. No trim dažādiem pitbulterjeru vaislas pāriem. Cena 2000 eiro vai 2200 dolāri. Piegāde uz jebkuru pasaules valsti. Mūsu pitbulterjeri dzīvo 25 valstīs dažādos kontinentos.

Pārdodu amerikāņu pitbulterjera kucēnus, pērkam amerikāņu pitbulterjera kucēnu, pārdodu amerikāņu pitbulterjera sarkannose.