Pārdodu Komany audzētavas pitbulu kucēnus


Ekskluzīvi kucēni Eiropā! Pārošanās: Dognik Bulls Godena x Maximus Eightball. Vienīgais un blīvais šādu amerikāņu pitbulterjeru asins līniju krājums: Komany kennel pitbull un Genetic kennel pitbull.
Mēs gaidām kucēnu piedzimšanu 2024. gada rudenī. Rezervācijas ir atvērtas.
Gaidām kucēnus ar īstu pitbulterjera temperamentu: drosmīgi, bezbailīgi, aktīvi, ar labu dziņu, azartisku un spēcīgu satvērienu. Ļoti prātīgs un adekvāts pret cilvēkiem un bērniem.
Kucēnu māte: Dognik Bulls Godena. Dzimis mūsu bērnistabā. Pēcnācēji pārbaudīta mātīte. Viņa radīja trīs amerikāņu pitbulterjeru kucēnu metienus. Visas trīs reizes viņa vairojās dažādiem tēviņiem. Asins līnijas: Old Family Red Nose, Lonzo, Red Alert. Pati topošā kucēnu mamma dzimusi no ievestiem suņiem. Viņas tēvs tika atvests no Amerikas bērnudārza Real Deal Chocolates (Florida, Amerika). Izstāžu un sporta čempions vairākās valstīs. Pilnas čempionu ciltsraksta pārstāvis (visiem senčiem ir Amerikas tituli sporta sacensībās, lielčempioni svara vilkšanas sacensībās, ADBA čempioni). Dognik Bulls Godena māte tika atvesta no Bulgārijas audzētavas “Zorba kennel”. Ekskluzīvi strādājoša audzēšana. Dognik Bulls Godena ir brīnišķīgs suns. Lielisks raksturs, viegli apmācāms un kontrolējams. Ļoti azartisks un sportisks. Nav šķirnes ģenētisku slimību (testēšana). Dzīvo bērnudārzā un ar mazu bērnu. Ideāls sociāli drošs suns.

American pitbull terrier kennel breeding
Kucēnu tēvs: Maximus Eightball. Vienīgais amerikāņu pitbulterjera tēviņš Eiropā ar šādiem ciltsrakstiem! Šis ir ekskluzīvs suns. Mūsu audzētavai ir ļoti paveicies, ka Polijas audzētavas “Maximus kennel” īpašnieks piekrita audzēt šo tēviņu. Mēs lepojamies ar saviem suņiem un topošajiem kucēniem. Viņš pārnēsā tādas retas pitbulu asinslīnijas kā: Komany pitbull audzētava, Genetic pitbull audzētava, Lonzo pitbull asins līnijas. Pilnībā pārbaudīta veselība. Nav gūžas un elkoņa locītavu displāzijas (rezultāti AA/00). Nav šķirnes ģenētisku slimību (sertifikāta). Ir vesela sirds (sertifikāts).


Paredzamās kucēnu krāsas: melna, melna un brindle, šokolāde ar sarkanu degunu, sarkana un brindle ar sarkanu degunu, sarkana ar melnu degunu, sarkana ar sarkanu degunu.
Visiem kucēniem būs ADBA ciltsraksti, vakcinācijas, veterinārā pase, reģistrēts mikročips, pirkšanas un pārdošanas līgums.
Šī ir izbraukuma pārošanās ar Poliju. Tas nozīmē, ka uz 1-2 nedēļām dosimies dzīvot uz Poliju un pārosies. Kucēnu cena no izaudzēta līdz šāda līmeņa tēviņam ir 2500 eiro.
Šie ir senči kucēnu ciltsrakstos. Šis ir tiešsaistes ciltsraksts. Katram pitbull kucēnam būs tāds pats drukātā formātā no ADBA kluba

Plašāka informācija, rezervācijas informācija un citi jautājumi:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mūsu amerikāņu pitbulterjeri dzīvo 25 valstīs visā pasaulē. Piegāde pieejama visā Eiropā, ASV, Kanādā, Brazīlijā.

Pārdodu Komany kennel pitbull kucēnus, Komany kennel pitbull, genetic kennel pitbull, lonzo bloodline pitbull